Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 14:09
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Artur Standowicz podsumowuje kampanię. Liczy na swoje zwycięstwo i radnych z PiS-u

Kampania wyborcza powoli dobiega końca. Artur Standowicz, kandydat na prezydenta miasta wraz z kandydatami do rady miasta i sejmiku województwa mazowieckiego podsumował ten czas. Stwierdził, że mieszkańcy dali wyraźny znak do tego, że chcą zmian w naszym mieście.
Artur Standowicz podsumowuje kampanię. Liczy na swoje zwycięstwo i radnych z PiS-u

Źródło: Fot. CoZaDzień.pl / Szymon Wykrota

Konferencja odbyła się na Placu Corazziego. Artur Standowicz podziękował swoim kolegom i koleżankom za pomoc w prowadzeniu kampanii. Jak stwierdził, był to intensywny i ciekawy czas. - Spotykaliśmy się z mieszkańcami i ten obraz, jaki z nich się wyłania jest zbieżny z moją oceną stylu zarządzania miastem przez prezydenta Witkowskiego, jego indolencji i nierealizowania czasem prostych inwestycji. Jak nie mieli chodnika, tak do tej pory się na niego nie doczekali. Nie mają placu zabaw, zieleni, drogi. Jak jeździli po błocie dziewięć lat temu, tak jeżdżą do tej pory - stwierdził Artur Standowicz, kandydat na prezydenta Radomia z Prawa i Sprawiedliwości. 

Kandydaci na radnych tłumaczyli, że podczas spotkań z mieszkańcami ci podkreślali, że w naszym mieście potrzebne są zmiany. - W niedzielę możemy zdecydować o pozytywnej zmianie dla naszego miasta. Mam nadzieję, że to zrobimy. Nie patrzmy na pogodę, czy mam czas - znajdźmy go. 7 kwietnia dość gdybania, Witkowski jest do odwołania - oznajmił Łukasz Podlewski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do rady miejskiej. 

Jakub Kowalski, który walczy o mandat radnego sejmiku województwa mazowieckiego odniósł się do piątkowej wypowiedzi wicemarszałka Rafała Rajkowskiego. Podczas Porannej Rozmowy Radia Rekord i Telewizji Dami stwierdził, że chciałby, żeby przyszła kadencja samorządu była mniej upolityczniona. - To jest całkowicie niewiarygodne i chcę Państwa zapewnić, że jeśli nie zmieni się koalicja obecnie rządząca Mazowszem to nie będzie żadnej nowej zmiany jakościowej. Dzisiaj te frazesy padają z ust tych, którzy nie szanują podstawowych reguł demokratycznych sejmiku województwa mazowieckiego. Mam zaszczyt przewodniczyć największemu klubowi w sejmiku, który nie ma swojego reprezentanta w prezydium sejmiku, nie przewodniczy żadnej sejmikowej komisji i którego poprawki zgłaszane do budżetu są traktowane jako poprawki zgłaszane przez radnych gorszej kategorii - skomentował Kowalski. 

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia. Wtedy na pewno poznamy nazwiska radnych rady miejskiej i sejmiku województwa mazowieckiego. Jeśli do wyłonienia prezydenta potrzebna będzie druga tura, odbędzie się ona w niedzielę, 21 kwietnia.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama