Po 3. kwarcie Śląsk prowadzi z HydroTruckiem 79:71

Teraz to goście niemalże nie opuszczają połowy radomian

85'

Strzał z rzutu wolnego Łapińskiego trafia w boczną siatkę Broni

83'

Teraz trener Mamr nakazuje wyjść wyżej swoim zawodnikom. Ich punkt tutaj nie interesuje

81'

Kontra gości i Broń ratuje słupek!

80'

Czy, któryś z zespołów przechyli szale zwycięstwa na swoją stronę? Po ostatnich minutach niewiele na to wskazuje

77'

Goliasz za Głowackiego

75'

Do końca meczu jeszcze kwadrans

Od kilku minut gra toczy się w środku pola gry

Podwójna zmiana w Broni. Na murawie: Kolasa i Smykowski

Dośrodkowanie piłki z własnej połowy i ta lecąc w powietrzy kilka sekund trafiła na nogę Fabio Ramiro. Ten strzelił bez zastanowienia z powietrza i doprowadził do wyrównania

68

Ramiro

Głowacki ponownie przed szansą zdobycia gola, ale się zakiwał

66'

Głowacki dośrodkował , ale piłkę wybił Sobieski

Kolejna dobra interwencja bramkarza Mamr. Tym razem ubiegł Kielaka

65'

Głowacki z bliska uderzył lewą nogą, ale piłkę na róg wybił Sobieski

Na boisku pojawili się: N'cho, Drażba

Podwójna zmiana w zespole z Giżycka

58'

Bartosiak wycofał piłkę do DIaza, ale ten uderzył obok słupka

57'

Sam na sam Bartosiak i nie trafił w bramkę!

56'

Wprowadzony po przerwie Bucio zdecydował się na strzał zza pola karnego, a piłka po silnym uderzeniu wpadła do bramki obok słupka

Mariusz Bucio

54'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Ramiro, ale nikt do niej nie dopadł

Koniec 1. połowe we Wrozłąwiu, gdzie Śląsk prowadzi z HydroTruckiem 52:45

51'

Kolejny rzut rożny dla Mamr i ponownie piąstkuje golkiper

50'

Ładna interwencja Kosiorka

47'

Rzut rożny. Do piłki najwyżej wyskoczył Wiszniewski, ale strzelił ponad poprzeczką

Bucio

II połowa rozpoczęta

Łukasz Broź wyprowadza Mamry

Za chwilę rozpcoznie się 2. połowa

Broń pierwsza wyszła na murawę

W bardzo ważnym dla układu tabeli meczu Energa basket Ligi - HydroTruck Radom po 1. kwarcie prowadzi we Wrocławiu 27:25.

Na obiekt włąśnie wjechała kartka, a sędzia zakończył 1. połowę

45+2

Bartosiak zupełnie nieobstawiony głową z najbliższej odległości!

Bartosiak w polu karnym strzelał, ale tarfił w stojącego na linii Kielaka

45'

Sędzia doliczył 3 minuty

Przekroczona linia przy wrzutce i piłka Broni

44'

Rzut rożny dla Mamr

41'

Ta sama akcja i strzał jednego z zawodników gości wylądował na siatce za poprzeczką. Było groźnie

40'

Raiński tym razem strzelił zza pola karnego, ale ku uciesze miejscowych kibiców trafił futbolówką w słupek!

40'

Groźne zderzenie zawodnika Mamr ze słupkiem! Najprawdopodobniej złapamana ręka

31'

Kielak

29'

Mroczkowski strzelał z 30 metrów, ale dużo obok słupka. Uderzenie tylko do statystyk

25'

Składna akcja Broni, ale o uderzeniu Poręby trzeba jak najszybciej zapomnieć

Jan Głowacki wpadł w pole karne i wypatrzył nieobstawionego na lewej stronie Derlatkę. Ten dołożył nogę i strzelił do pustej bramki

22'

Hubert Derlatka

21'

Broń wykonywała rzut rożny, ale sędzia dopatrzył się przewinienia jednego z radomian w polu karnym

19'

Groźnie pod bramką Broni. Kontra i dośrodkowanie Ramiro, ale do piłki nie dopadł znajdujący się przed bramką Raiński!

18'

Oklaski na trybunach, bo ten strzał w wykonaniu Kielaka mógł się podobać. Najlepszy strzelec Broni ostatnich miesięcy jednak przestrzelił

16'

Wrześniewski podał na kilkadziesiąt metrów do Bartosiaka, ale ten na spalonym

15'

Tomasz Bartosiak z półobrotu strzelił ponad poprzeczką. To mogła być efektowna bramka, ale za wysoko

14'

Patryk Poręba i pierwszy celny strzał na bramkę Mamr. Golkiper piłkę łapał na tzw dwa razy

13'

Teraz strzał głową Mroczkowskiego, też ponad poprzeczką i również był spalony

11'

Kośmicki znalazł się w polu karnym i z bliska uderzył, ale ponad poprzeczką. Wcześniej i tak był na spalonym

Ostatnio z tym elementem radomianie mieli spore problemy

10'

Rzut rożny dla Broni

6'

Głowacki dośrodkował z lewej strony boiska, ale wcześniej piłka wyszła poza linię

3'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Mamr, ale chwyta piłkę Kosiorek

2'

Rafał Raiński z trzech metrów przetrzela i po chwili łapie się za głowę

1'

Pierwsza interwencja Kosiorka tuż poza polem karnym. Mogło być groźnie, ale golkiper wybija głową

Mecz się rozpoczął

Radomianie atakują na stronę zegara, a to goście rozpoczną mecz

Broń dziś bez Kumocha, Olszewskiego, Ramireza i Prikhny

Gospodarze w jednolitych niebieskich strojach, a Mamry czerwone koszulki czarne spodenki i czerwone getry

Obie drużyny już na boisku

Obserwatorem meczu jest Daniel Maciejewski Komisja Sędziowska Radom

O ile rywale dość słabo spisuja się w roli gospodarza, to na wyjeździe w 11 meczach zgromadzili 17 punktów

Póki co w tabeli rozgrywek gr I 3. ligi Broń zajmuje 8 miejsce, zaś Mamry są na 15 pozycji

W jedynym zakończonym meczu 25. kolejki ŁKS II uległ Legii II 0:1

Obie drużyny właśnie opuściły murawę po rozgrzewce i udały się do szatni

Karol Iwanowicz z Lubelskiego OZPN poprowadzi dzisiejsze zawody

Trener Przemysław Łapiński wystawił nastepujący skład: Sobieski - Ramiro, Rutkowski, Łapiński, Mroczkowski, Drężek, Wiszniewski, Świderski, Raiński, Broź, Serbul.

Skład Broni: Kosiorek - Zborowski, Borodai, Kośmicki, Wrześniewski, Bartosiak, Dias, Poręba, Derlatka, Kielak, Głowacki.

Z wysokości trybun murawa wygląda dość dobrze, ale dziś piłkarze będą musieli sobie poza rywalem, poradzić z silnie wiejącym wiatrem

Dzień dobry ze zmodernizowanego obiektu MOSIR-u w Radomiu. Serdecznie wita Maciej Kwiatkowski

Drużyna Broni Radom do rywalizacji z Mamrami Giżycko podejdzie podrażniona środową porażką z Pilicą Białobrzegi. W lokalnych derbach podopieczni Mikołaja Łuczaka prowadzili po golu Jana Głowackiego, ale z trzech punktów cieszyli się zawodnicy beniaminka. Jak będzie w sobotę?