Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 10:15
Reklama

Od soboty objazdy ul. Wiejskiej

Od soboty zostanie zamknięty odcinek ul. Wiejskiej między ul. Gajową i Działkową. Jest to związane z pracami wodociągowymi.
Od soboty objazdy ul. Wiejskiej

Źródło: Fot. archiwum CoZaDzien.pl/Zdjęcie ilustracyjne

Inwestycja na Młodzianowie będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego zostanie skrzyżowanie ulic Wiejskiej i Gajowej wraz z wlotami od Świętokrzyskiej, Jeleniowskiej, Bukietowej i Bartniczej. W drugim nie będzie można przejechać przez ul. Wiejską od Gajowej do Działkowej.

- Sugerowany objazd dla pozostałych pojazdów będzie przebiegał w obu kierunkach ulicami Godowską, Michalczewskiego, Jana Pawła II i Południową. Dotyczy to całego okresu trwania tej inwestycji - mówi Dawid Puton z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Autobusy będą jeździły trasami objazdowymi. Linia 6 - w kierunku Godowa: Wiejską, Południową, Jana Pawła II, Michalczewskiego, Godowską, Wiejską; w kierunku Milejowic: Wiejską, Godowską, Michalczewskiego, Jana Pawła II, Młodzianowską, Czarną. Linia 23 - w obu kierunkach: Jana Pawła II, Michalczewskiego, Godowską.

Skorygowane zostaną rozkłady jazdy linii 6 i 23.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama