Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 23 stycznia 2026 20:29
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Dominika Ostałowska: Zniknie z M jak Miłość?

M jak Miłość to jedna z tych serii, która ciągnie się w nieskończoność. Ja ją pamiętam, Ty ją pamiętasz, Twoi rodzice ją pamiętają, a nawet Szarik z 4 Pancernych coś tam kojarzy. Okazuje się, że na planie nie jest tak kolorowo, a w życiu osobistym niektórych aktorów dzieją się złe rzeczy.

Szczególnie Dominika Ostałowska ma na co narzekać. Według informacji, które podają kolorowe czasopisma i inne tabloidy, aktorka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

"Pewnego dnia prosto z planu trafiłam do lekarza, który mnie postraszył, że mogę umrzeć. Wtedy zrozumiałam, że przez kłopoty z sercem może nie będę mogła grać. W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy i za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej niż powinno."

To jednak nie koniec kiepskiego roku dla Ostałowskiej. Nie dość, że problemy ze zdrowiem poważnie jej utrudniały pracę to... producenci postanowili okroić jej wątek w serialu, mimo, że aktorka rozpoczęła dietę, schudła 20 kilogramów i stara się z całych sił o siebie dbać.

"On (Krystian Wieczorek, serialowy partner Ostałowskiej) bardzo szanuje Dominikę i uważa, że grać z nią to prawdziwa przyjemność. Krystian wie, że wychowuje samotnie 14-letniego syna i próbował wstawić się za nią u producentów. Prosił, by nie ograniczano jej roli, ale niewiele zdziałał." - poinformowała osoba ze środowiska.


Podziel się
Oceń

Reklama