Wokalista wyznał niedawno w programie Ellen DeGeneres, jednej z najpopularniejszych prezenterek, dziennikarek i hostów w amerykańskiej telewizji, że zaręczył się ze swoim dotychczasowym chłopakiem. Wybranek serca Martina to 32-letni malarz pochodzący z Syrii, Jwan Yosef.
"Klęknąłem i wyjąłem metalowe pudełko. Nie mogłem wydusić z siebie słów "wyjdziesz za mnie", więc powiedziałem, że mam coś dla niego. Wyznałem, że chcę z nim spędzić życie. Gdy zapytał, jakie jest moje pytanie, powiedziałem w końcu: "Wyjdziesz za mnie?"."
Zaręczyny niosą ze sobą ogromne emocje, więc można się spodziewać, że nie wszystko poszło tak jak myślał... o tym, że jego wybranek przyjął oświadczyny i zgodził się zostać jego partnerem "na dłużej" zorientował się po dobrych trzydziestu minutach, kiedy wyszedł wreszcie z szoku. Para artystów ma dwójkę dzieci: ośmioletnie bliźniaki Valentino i Matteo.














