Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 9 lipca 2026 04:52
Reklama

Kolejne wzmocnienie Radomiaka

Michał Chrabąszcz został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom. Piłkarz podpisał z „zielonymi” roczny kontrakt.


28-letni zawodnik może występować na dwóch pozycjach – na środku linii pomocy oraz na stoperze. Jest obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi i ma bogate doświadczenie na boiskach pierwszo- i drugoligowych.

Piłkarz urodzony w Jastrzębiu Zdroju debiutował w miejscowym GKS-ie. Potem występował w Odrze Wodzisław, Resovii Rzeszów i Zniczu Pruszków. Ostatnie dwa sezony spędził w Siarce Tarnobrzeg. W rundzie wiosennej wystąpił w dziewięciu spotkaniach i zdobył jednego gola.


Podziel się
Oceń

Reklama