Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 08:06
Reklama

Elmas-KPS APR Radom zwyciężył w meczu z SMS-em Płock

Elmas-KPS APR Radom w 12. kolejce rozgrywek Ligi Centralnej zmierzył się u siebie z SMS-em ZPRP I Płock. Podopieczne Adriana Kondraciuka na otwarcie rundy rewanżowej zwyciężyły 31:24.
Elmas-KPS APR Radom zwyciężył w meczu z SMS-em Płock

Źródło: fot. cozadzien.pl / Aleksandra Podlaska

Radomianki były zdecydowanymi faworytkami tego starcia, bowiem rywalki z Płocka zajmowały w tabeli przedostatnią pozycję. Potwierdziło się to już w trakcie pierwszej połowy. APR wypracował sobie kilka punktów przewagi i na przerwę schodził z prowadzeniem 14:10. Po zmianie stron gospodynie jeszcze mocniej przycisnęły przeciwniczki i finalnie drużyna z Radomia wygrała mecz 31:24. 

Dla APR-u to 10. wygrana w tym sezonie. Obecnie radomski zespół sklasyfikowany jest na drugiej pozycji w stawce z dorobkiem 30. punktów. Liderem nadal pozostaje Galiczanka Lwów, która nie przegrała ani jednej ligowej potyczki.

Kolejny mecz ekipa z województwa mazowieckiego rozegra 7 lutego (piątek) na wyjeździe z Handballtic Gdynia. Początek o godz. 19.

Elmas-KPS APR Radom - SMS ZPRP I Płock 31:24 (14:10)

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama