Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 22:58
Reklama

Multikino zaprasza na Kino na obcasach

We wtorek 11 czerwca radomskie Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza wszystkie panie na przedpremierowy pokaz filmuIdealne matki.

Jak zwykle będzie też sporo atrakcji. Przekąski przygotuje Restauracja Pizza Hut. Będzie można również skosztować  yogurtów od Feel The Chill. Firma La Vantil pokaże, jak prawidłowo dobrać idealną bieliznę. O pięknie i zdrowiu opowiedzą przedstawicielki apteki, drogerii i perfumerii SUPER-PHARM.


Film opowiada historię Lil i Roz, które znają się od dziecka. Obie mieszkają w sąsiadujących ze sobą domach położonych nad samym oceanem. Lil od niedawna jest wdową, a mąż Roz wyjechał na południe do pracy w Uniwersytecie w Sydney. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami o perfekcyjnych sylwetkach, którzy całymi dniami surfują i opalają się na niewielkiej plaży. Ten sielankowy spokój już wkrótce zostanie zburzony przez huragan emocji i pożądania. Wszystko zacznie się od namiętnego pocałunku jednego z synów… z matką drugiego. O tym do czego to doprowadzi już 11 czerwca przekonają się uczestniczki Kina na obcasach. Bilety już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-idealne-matki/



Podziel się
Oceń

Reklama