Futra były modne od zawsze. Długie, krótkie w przeróżnych kolorach, np. wszystkie odcienie brązu, szarości, czerń - to stały punkt wystaw sklepowych, a nawet targowisk. W tym sezonie futrzane szaleństwo opanowało jeszcze więcej sklepów i klientów, zwłaszcza w formie kamizelki.

Kapelusze wróciły do łask. Tym razem na topie są te z dużym rondem. Świetnie zatrzymują ciepło podczas mroźnych wieczorów te wykonane z flauszu. Klasyczne kształty, neutralne kolory,

Kolekcjonerki butów mogą zaszaleć w tym sezonie. W sklepach panują różnego rodzaju botki na wysokim obcasie, na koturnie i na płaskiej podeszwie. Wykonane są z zamszu, ze skóry, z tworzywa skóropodobnego. Świetnym rozwiązaniem dla szpilki jest wysoka sznurowana cholewka, która przytrzymuje stopę w bucie. Kolejnym dużym plusem jest futro, którym wyściełano środek botka - w ten sposób nasze nogi nie zmarzną podczas zimnych spacerów. Wysokie nie znaczy niewygodne - dobrze dobrany obcas gwarantuje wygodę, więc

Torebki w kształcie kuferków czy midi teczek to kolejny hit modowy tego sezonu. To świetny dodatek do wszelkiego rodzaju strojów na dzień, do pracy, na wieczór - wszędzie. Wyposażone są w dwa paski - krótki na ramię (wersja na spotkanie) i długi przez ramię (wersja na zakupy). Kolorystyka torebek jest nieograniczona, choć warto w tym czasie zakupić tę w sarnim kolorze - będzie pasowała do wszystkiego. Wiadomo - wielkość dla kobiety jest bardzo ważna, ale w tym przypadku nie ma o co się martwić - torebki są dostosowane do kobiecych potrzeb - zmieści się tam większość niezbędnych rzeczy. Liczne kieszenie ukryte i te na zewnątrz pozwolą zachować porządek. Wreszcie będziemy mogły szybciej znaleźć dzwoniący telefon albo kluczyki do samochodu.
Planujesz zakupy? Zerknij na futrzane kamizelki, kapelusze, botki i torebki. Przymierz, pooglądaj. W zasadzie każdy renomowany sklep w Radomiu ma już je w swoim asortymencie. Bądź modna tej jesieni!












