Wisła Płock vs Radomiak Radom (relacja LIVE)

1:0
(1:0)

Wisła Płock w dwóch pierwszych wyajzdowych meczach przegrała po 1:0 z Legią Wasrzawa i Lechią Gdańsk. Za to radomianie po bezbramkowym remisie w Poznaniu z Lechem, wygrali 3:1 z Legią. Obie drużyny przed poniedziałkowym starciem mają sporo kłopotów kadrowych, a o tym kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki przekonasz się z relacji portalu cozadzien.pl.

KONIEC MECZU!

90+3

W ostatniej akcji meczu strzelał Leandro, ale piłka zmierzająca w światło bramki trafiła w jednego z obrońców!

Sędzia dolicza 3 minuty

88'

Jakubik wrzucił piłkę w pole karne, ale Sokoła uprzedził Gradecki

Lesniak

85'

Łukasz Sekulski sam na sam z Majchrwoiczem, ale bramkarz okazał się lepszy!

83'

Dobrze, czujnie teraz Majchrowicz. Jego wyjście uchroniło zespół przed stratą kolejnej bramki

Jest także na boisku Dominik Sokół. Napastnik zmienił Kaputa

79'

Efktowne prostopadłe podanie Karwota, ale Maurides nie zrozumiał jego intencji

77'

Wprowadzony po przerwie Damian Warchoł powinien podwyższyć na 2:0, ale jego strzał zablokował Raphael Rossi

76'

Leandro przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał był bardzo niecelny

75'

Groźny kontratak Radomiaka, ale w ostatniej chwili ofiarny wślizg Kocyły. Nic dziwnego, że zawodnik otrzymał zasłużone oklaski

72'

Kolejny róg dla Wisły. Tym razem wywalczył go Tomasik

Niestety póki co nic nie zapowiada tego, że goście mogą pokusić się o bramkę

69'

Seria rzutów rożnych dla miejscowych, ale radomianie radzą sobie z wrzutkami

Angielski niestety, podobnie jak i jego koledzy nic wielkiego nie pokazał

Kolejny debiutant w barwach Radomiaka

67'

Angielski - Maurides

Jakubik

I było, ale dla Wisły. Szybki kontratak nieprzepisowo przerywa Jakubik. Zasłużona żółta kartka

Rhuan w pierwszej akcji podał do Abramowicza, a ten wywalczył aut. Może być groźnie

60'

Debiut Brazylijczyka w barwach Radomiaka. Jemu, jak i zespołowi pozostało 30 minut na zmianę rezultatu

Kozak - Rhuan, Rondon - Karwot

57'

Potężna bomba w wykonaniu Jakubika. Piłka odbiła się od jednego z defensorów Wisły i wyszła na róg, tuż ponad poprzeczką!

Rzut rożny dla Radomiaka, wywalczony przez Abramowicza

W rozgrzewce w Radomiaku m.in., Karwot, Rhuan, Bogusz i Sokół

54'

Abramowicz

52'

Jakubik przeprasza za faul Tomasika. Będzie rzut wolny dla Wisły

50'

Kozak próbował zaskoczyć Gradeckiego, ale jego strzał z dystansu był zbyt lekki

49'

Abramowicz przedzierał się lewą stroną, ale jego dośrodkowanie okazało się zablokowane

Bez zmian w składach

Od razy groźnie Wisła, ale Kolar na spalonym

Rozpoczęła się 2 połowa

Arbiter dolicza jedną minutę

45'

Kontratak Radomiaka, ale ostatecznie Kozak dośrodkował wprost w ręce Gradeckiego

43'

Dośrodkowanie Angielskiego, ale nikt do piłki nie dopadł

42'

Błąd w wyprowadzeniu akcji przez gospodarzy, ale oklaski ze strony trenera Bartoszka

40'

Filip Lesniak za Wolskiego

Będzie zmiana w Wiśle

37'

Mogło być 1:1. Kozak dośrodkowywał, a o mało co a futbolówkę we własnej bramce umieściłby Michalski

36'

W tej chwili poza boiskiem Wolski. Chyba szykuje się zmiana w Wiśle

32'

Wrzut Abramowicza. Potężne zamieszanie w polu bramkowym Wisły, ale pierwszy do piłki dopadł Gradecki!

31'

Radomiak miał rzut rożny, ale nikt nie dopadł do piłki dośrodkowanej przez Abramowicza

29'

Radecki podał na przedpole do Leandro, ale jego uderzenie poszybowało ponad poprzeczką

Radomiak nie może się pozbierać po stracie gola. Co raz częściej atakują gospodarze

23'

Dużo szczęścia miał teraz Radomiak. Dobrze rozegrany rzut wolny przez Wisłę. Piłkę otrzymał Szwoch i potężnie uderzył zza pola karnego, ale tuż obok słupka!

22'

Strzelał Kozak, ale piłka została zablokowana. W odpowiedzi szybki kontratak, ale w ostatniej chwili Abramowicz przerywa dośrodkowanie Wolskiego

Marko Kolar wpadł w pole karne. Strzelił najpierw w nogi defensorów Radomiaka, po czym dopadł do odbitej piłki i z najbliższej odległości, mając przed sobą tylko Majchrowicza - umieścił futbolówkę w siatce

19'

GOL dla Wisły!

Rzut wolny Abramowicza, ale ponownie ponad poprzeczką. Tym razem jednak znacznie bliżej gola

15'

Radecki strzela z niemalże z połowy boiska, ale piłka ponad bramką Gradeckiego. Pomocnik wcześniej zauważył, że bramkarz bardzo daleko wyszedł na przedpole...

11'

Celnie z dystansu Abramowicz, ale piłkę przy słupku pewnie chwyta Gradecki

Teraz rzut wolny dla Radomiaka

Żółtą kartką ukarany został nie jak powiedział spiker Wisły ROossi, a jednak Radecki!

6'

Bezpośredni strzał Furmana, ale broni Majchrowicz

Stoper Radomiaka przerwał kontratak, zatrzymując Furmana

Raphael Rossi

Trwa doping fanów Wisły. Jak wiemy dziś bez kibiców Radomiaka. Na obiekt Wisły z uwagi na budowę, miejscowi nie wpuszczają fanów gości

1'

Ufff. O sporym szczęściu mógł mówić Gradecki. Bramkarzowi odskoczyła piłka i dopaść do niej mógł Angielski, ale bramkarz naprawił swój błąd!

Zaczynamy

Losowanie wygrał Rzeźniczak, a więc kapitan Wisły wybrał stronę na któej zagrają. Oznacza to, że mecz rozpocznie Radomiak

Jest Radomiak. Zieloni dziś na "Zielono"

Jako pierwsza przy oklaskach wybiega Wisła. Podopieczni Macieja Bartoszka dziś w niebieskich koszulkach i białych spodenkach

W przypadku dwubramkowego zwycięstwa - Radomiak awansuje na fotel lidera!

Ten mecz zamknie 3. kolejkę PKO Ekstraklasy

Zawody poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi, a na wozie VAR dziś płocczanin Szymon Marciniak...

Radomiak: Majchrowicz – Jakubik, Rossi, Cichocki, D. Abramowicz – Leandro Rossi, Kaput, Radecki, Kozak – Rondón, Angielski.

Wisła: Gradecki – Michalski, Rzeźniczak, Krivocjuk, Kocyła – Rasak, Furman – Tomasik, Szwoch, Wolski – M. Kolar.