Po naszej wczorajszej publikacji otrzymaliśmy od Jana Kapeli plik, który autor określa jako sprostowanie. Zdecydowaliśmy się opublikować go w niezmienionej formie.
No no, ktoś tu musi zacząć się leczyć na nogi, bo na głowę to już chyba za późno ...
Teraz patologia to normalność a normalność to patologia ...
Nie na rękę
17.05.2026 21:43
Nic nie piszą o pani Stolarczyk bo to niewygodne dla radzia i gazetka jest obiektywna i nie robi we własne gniazdo
Żałosne
17.05.2026 21:41
Patol
Alfons
17.05.2026 11:24
ńczuk i Kapela to kultura dla Radomia. A kiedy news o pani Stolarczyk jak mężowi robotę załatwiała? Dlaczego milczycie?
KochamRadom
16.05.2026 17:13
Lepiej niech nie przyjeżdża do Radomia bo dojdzie do linczu
Komuna bis
16.05.2026 09:18
Jak nisko trzeba upaść by kogoś takiego lansować w radomskich mediach
Radomianin
15.05.2026 21:27
Czy w tym mieście jeszcze ktoś panuje nad tym bałaganem? Banda dupkow zaprasza dupka na koncert
gelerth
15.05.2026 17:48
Zwykły patus...
HTP
15.05.2026 16:26
Lewica kojarzy się z patologią i jak widać jest coś na rzeczy. jestem baaardzo daleki od chwalenia prezydenta Radomia ale tu akurat zachował się przyzwoicie. kiedy wreszcie społeczeństwo się obudzi i zrozumie, że światowe lewactwo to szwindle, trzepanie kasy w imię wyimaginowanej troski o środowisko i zakłamanie.
Czytacz
15.05.2026 15:17
Czy musicie publikować taki chłam?
mi(RR)co
15.05.2026 14:59
Ja p.....lę, że takiego kretyna jeszcze ktoś chce słuchać.
Napisz komentarz
Komentarze