Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 12:32
Reklama

Informacje. Miliony na obiekty sportowe

Zapraszamy na poniedziałkowe (10.02) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim o programie "Mazowsze dla sportu", wynikach radomskiego lotniska, pomocy bezdomnym zimą oraz kradzieży tożsamości w internecie.
Informacje. Miliony na obiekty sportowe

Źródło: fot. archiwum CoZaDzien.pl

 

 

Ruszył nabór na dofinansowanie w ramach programu "Mazowsze dla sportu". Można wnioskować o pieniądze na budowy, remonty i modernizacje obiektów sportowych.


W styczniu radomskie lotnisko odprawiło o połowę mniej pasażerów niż w ubiegłym roku. Trudno się dziwić - podróżni do wyboru mają tylko dwa regularne połączenia - albo Rzym, albo Larnaka.

Najbliższe dni będą mroźne. Temperatura w nocy spadnie nawet do -10 stopni. To szczególnie trudny czas dla osób bezdomnych.

Trwają ferie zimowe. Wiele osób wykorzystuje ten czas na wyjazdy. Często wiąże się to z wrzucaniem zdjęć na media społecznościowe. Czy warto to robić?

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama