Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 17:09
Reklama

Trzy medale najmłodszych zawodników AT Masters Radom

Trzykrotnie na podium stawali młodzi tenisiści AT Masters Radom podczas ogólnopolskiego turnieju tenisowego o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy i Marszałka Województwa Mazowieckiego
Trzy medale najmłodszych zawodników AT Masters Radom

Źródło: fot. AT Masters Radom

W turnieju który rozgrywany był w kat. do lat 8, 9, 10 i 12 wystąpiło pięciu reprezentantów Akademii Tenisowej Masters. Radomianie trzykrotnie stawali na podium imprezy.

Najlepszy wynik osiągnęły dziewczęta w kat. do lat 10, gdzie drugie miejsce wywalczyła Khrystyna Ventsel a trzecie Emilia Bugajska.

W kat. do lat 8 trzecie miejsce zajął Stasiu Malec, natomiast siedmioletni Maks Polit nie zdołał wyjść z grupy.

W kat. skrzatów do lat 12 tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się dziesięcioletnia Natalia Polit.

Trenerem zawodników jest Katarzyna Chmielewska a dwóch najmłodszych również Jarosław Błaszczyk.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama