Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 11 grudnia 2025 06:06
Reklama

Sukces Wiktorii Chmielewskiej w deblu

Wiktoria Chmielewska z Akademii Tenisowej Masters ma za sobą świetny start w Halowym Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn w Chrzanowie. Radomianka wygrała turniej deblowy razem z Agatą Konarską z Legii Warszawa.
Sukces Wiktorii Chmielewskiej w deblu

Źródło: AT Masters Radom

Na otwarcie radomsko-warszawski duet pokonał Maję Grosicką z KS Dragon Kraków i Lenę Rajcę z CCS Chrzanów 6:3, 6:2. W półfinale okazał się lepszy od pary Arina Kuzmina (WKS Śląsk Wrocław) i Gabriela Gregorczyk (NST Mazowsze), wygrywając 6:2, 6:4. Finał był prawdziwym thrillerem. Chmielewska i Konarska przegrywały w pierwszym secie 1:4 z duetem Barbora Doplerová (Advantage Bielsko-Biała) i Katarzyna Kliber (Avia Świdnik), ale odwróciły losy partii i wygrały 7:5. Drugi set padł łupem rywalek 6:2. W supertiebreaku radomsko-warszawska para obroniła cztery piłki meczowe, by ostatecznie zwyciężyć 14:12.

W singlu Chmielewska dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała z turniejową "jedynką", Justyną Sasiak z Grzegórzeckiego Kraków 3:6, 2:6. Po drodze pokonała Arinę Kuzminę 6:1, 4:6, 6:2 oraz Nadię Ptak z COME-ON Tennis Club Wrocław 6:3, 1:6, 6:2.

- To bardzo duży sukces radomianki, która dopiero zaczyna starty w kategorii seniorskiej - mówi Jan Błaszczyk, prezes AT Masters Radom.  Zawodniczka dopiero rozpoczyna rywalizację w kategorii seniorskiej. Pracuje pod okiem Katarzyny Chmielewskiej, Sebastiana Suwały odpowiedzialnego za przygotowanie motoryczne oraz Kateriny Urbanovej.


Źródło: AT Masters Radom

Źródło: AT Masters Radom

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama