Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 5 lutego 2026 12:39
Reklama

Ogólnopolska konwencja Platformy Obywatelskiej odbędzie się w Radomiu

Platforma Obywatelska zorganizuje ogólnopolską konwencję w Radomiu. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 2 lipca w hali Radomskiego Centrum Sportu.
Ogólnopolska konwencja Platformy Obywatelskiej odbędzie się w Radomiu

Źródło: / Fot. Facebook / Platforma Obywatelska

"Zaczyna się ostateczna rozgrywka o przyszłość Polski. Rok temu umówiliśmy się na wspólną, ciężką pracę, której celem jest uwolnienie Polski od PiS-u, a więc od korupcji, arogancji władzy, od wszechobecnego kłamstwa i nienawistnej propagandy, od drożyzny i od lęku o przyszłość naszą i naszych dzieci. Oni mają pieniądze, służby specjalne, podsłuchy i prokuraturę, media publiczne i sejmową większość. My mamy siebie, swoją wiarę i energię, poczucie racji i świadomość, o jak wielką stawkę toczy się gra. Chcemy, możemy i musimy wygrać tę grę. I czujemy pewnie wszyscy, że jesteśmy na dobrej drodze" - pisze Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w liście zapowiadającym konwencję. 

Konwencja rozpocznie się o godzinie 12. Wstęp będą mieli tylko członkowie Platformy Obywatelskiej. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama