Co najmniej trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

Broń podkręciła nieco tempo w końcówce. Ambitnie grają gospodarze w

89'

Z dystansu Zagórski, ale niecelnie

86'

Zamieszanie w polu karnym Legii, ale Mosór wyjaśnia sytuacje wybiciem piłki na aut

85'

Rzut wolny dla Broni z około 25 metrów. Strzela Wicik, Cierzniak bardzo niepewnie, wypluwa piłkę, ale ostatecznie zdołał ją złapać zanim minęła linię

84'

Czarnecki zabrał się z piłką, zszedł do środka, ale jego strzał zablokowany

84'

Niezgoda sam na sam z bramkarzem Broni. Napastnik Legii strzela obok słupka, ale i tak wcześniej był spalony

83'

Strzał Cielemęckiego broni Kosiorek

81'

Kolejna kartka - tym razem Ziemak

80'

Radomianie reklamują zagranie ręką jednego z defensorów Legii w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony i tylko korner dla ekipy z Plant

79'

Żółtą kartką upomniany Cafu

78'

Kolejny strzał radomian, ale tym razem Leśniewski lekko i niecelnie

76'

Więcek bliski pokonania Cierzniaka! Jego strzał z dystansu jednak minimalnie ponad poprzeczką. Zdecydowanie najlepsza okazja Broni w tym meczu!

74'

Zmiana w Broni - Zagórski za Winiarskiego

74'

Żółtą kartką upomniany Nagy

72'

Cafu z dystansu, ale bardzo niecelnie

67'

Centra Wicika w pole karne i bez problemu wyłapuje Cierzniak

65'

Legioniści w pełni kontrolują to spotkanie, rozgrywają piłkę w środku pola

62'

Zmiana też w Legii - Cielemęcki za Wańka

61'

W trakcie ostatnich minut niewiele dzieje się na placu gry...

60'

Leśniewski za Jedynaka

54'

Winiarski pognał z piłką z własnej połowy, ale znów był osamotniony i przed polem karnym futbolówkę odebrali mu defensorzy Legii II

52'

Gol dla Legii II! Ładną akcję swojego zespołu mocnym i celnym strzałem z dystansu kończy Waniek i Legia II prowadzi już 2:0

46

Drugą połowę zaczęła Broń

46'

Na boisku od początku drugiej połowy Czarnecki i Wójcik, którzy zmienili Śliwińskiego i Terentiewa

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za 15 minut

45+1

Wcześniej żółtą kartką upomniany Terentiew

45+1'

Karbownik z ostrego kąta i znowu broni Kosiorek

45

Cafu z rzutu wolnego z 16 metrów trafia w słupek! Dużo szczęścia miała teraz Broń

44'

Ładna akcja przyjezdnych i Nagy faulowany tuż przed polem karnym

40'

Waniek wykłada po ziemi do Rosołka, a ten znowu próbuje pokonać bramkarza Broni, ale znów górą Kosiorek!

39

Mocny strzał z dystansu Rosołka, ale znakomicie broni Kosiorek!

38'

Broń próbuje dostać się w pole karne rywali dzięki dośrodkowaniom, ale brakuje wykończenia

37

Pierwsza kartka w tym meczu - Karbownik

35'

Centra w pole karne, ale Jedynak za lekko, aby pokonać Cierzniaka

33

Wciąż gra pod kontrolą Legii

28

Gol dla Legii II! Piłka z prawego skrzydła po ziemi w pole karne, tam na piątym metrze kiksował Terentiew, który nie trafił w piłkę. Błąd obrońcy wykorzystał Niezgoda, który pokonał Kosiorka

25'

Broń w defensywie, liczy na kontry

22'

Legia prowadzi grę, ale właściwie jakiejś klarownej okazji jeszcze nie stworzyła

19'

Na trybunach jest obecny pierwszy szkoleniowiec Legii, Aleksandar Vuković

14'

Winiarski pognał lewym skrzydłem, ale był osamotniony i nic z tej akcji nie wyszło

13'

Odpowiedź Broni. Strzał głową Śliwińskiego chybiony

12'

Rosołek z łatwością wpadł w pole karne, wyłożył piłę po ziemi, ale Waniek niecelnie

11'

Rzut wolny dla Legii. Cafu trafia w mur

8'

Dośrodkowanie z rożnego, ale strzał Astiza nawet nie trafił w światło bramki

7'

Cafu z 40 metrów... dość optymistycznie. Strzał łapie bez problemów Kosiorek

5'

Niezgoda wpadł w pole karne, wyłożył piłę... ale nikt nie zamknął tej akcji

2'

Opowiedź Legii, ale uderzenie Rosołka bardzo niecelne

2'

Jedynak w dobrej sytuacji, ale podanie w polu karnym niecelne

1'

Z narożnika pola karnego strzelał Śliwiński, ale uderzenie zablokowane

1'

Zaczęła Legia

Miła uroczystość przed meczem. Zarząd dziękuje za grę Wojciechowi Kupcowi, który odchodzi z Broni. W tym czasie rozegrał 288 meczów

Broń w czerwonych strojach, Legia II w białych

Piłkarze prowadzeni przez sędziów wychodzą właśnie na murawę

Drużyny zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni

W składzie rezerw Legii brakuje awizowanego Kante. W jego miejsce w pierwszym składzie Aleksander Waniek

Ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak, niespełna pół godziny do rozpoczęcia spotkania!

Aż dziesięciu zawodników pierwszego zespołu Legii ma zagrać w dzisiejszym pojedynku w Radomiu! Przypomnijmy, że spotkanie pierwszej drużyny w PKO Bank Polski Ekstraklasie z Wisłą Płock zostało przełożone na 16 września, dlatego "jedynka" w weekend nie gra.

Początek meczu Broń Radom - Legia II Warszawa o godzinie 17

W pierwszej kolejce Broń przegrała z Ursusem Warszawa 1:3, a rezerwy Legii pokonały 1:0 RKS Radomsko