Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Rusza kolejna edycja Szkoły Lidera

Rusza kolejna edycja Szkoły Lidera

Jak piszą organizatorzy: "budujemy u menadżerów kompetencje do kreowania liderów cyfryzacji w ich firmach. Program dzieli się na moduły dotyczące biznesowych, organizacyjnych oraz technologicznych aspektów transformacji".

Kluczowy element kursu polega na opracowaniu indywidualnej strategii transformacji dla firm biorących udział w projekcie Szkoła Lidera. W programie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie kraju, które zatrudniają co najmniej 20 pracowników. 

- Szkoła Lidera to unikalny projekt w skali Polski. Każdy uczestnik przygotowuje, pod okiem mentorów Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, strategię transformacji swojego przedsiębiorstwa w kierunku firmy przyszłości. Siłą Szkoły Lidera jest jej program, który oparliśmy na praktyce. Pokazujemy technologię w miejscach w których ona już działa i podpowiadamy jak biznesowo czerpać z niej największe korzyści. Nasi absolwenci jednoznacznie wskazują, jak dużą wartością było dla nich uczestnictwo w Szkole Lidera. Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji wszystkich, którzy chcą stać się liderami przemysłu przyszłości - mówi Piotr Lis, kierownik projektu Szkoła Lidera.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

Szkoła Lidera to program skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców (właścicieli firm), managerów oraz osób odpowiadających za kluczowe procesy technologiczne lub biznesowe. Absolwenci kursu uzyskają wiedzę merytoryczną i praktyczną umożliwiającą zarządzanie projektami transformacji cyfrowej w firmach. Podczas kursu uczestnicy wypracują pod okiem mentorów tworząc konkretne strategie cyfryzacji dla przedsiębiorstw, które reprezentują. Zainteresowani mogą liczyć na wsparcie Platformy Przemysłu Przyszłości w procesie transformacji cyfrowej. 

- Z badań prowadzonych przez instytucje administracji rządowej, ale też organizacje przedsiębiorców wynika, że tylko 20 proc. firm w Polsce w zeszłym roku miało przygotowanych strategię transformacji cyfrowej swojego przedsiębiorstwa, a 10 proc. pozostałych, którzy nie mieli, deklarowali, że taką strategię będą przygotowywać - mówi Paweł Nowak Dyrektor Działu Zarządzania Wiedzą FPPP. - To oznacza, że ta świadomość, aby cyfryzacja w Polsce była procesem przemyślanym, dojrzałym, realizowanym w sposób świadomy, jest na bardzo niskim poziomie. Odpowiedzią na ten problem jest właśnie projekt Szkoła Lidera.

 https://dami24.pl/wiadomosci/rusza-kolejna-edycja-szkoly-lidera/26046

Udział w Szkole Lidera to szansa na wzmocnienie pozycji firm na rynku. - Dzięki współpracy Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej z Fundacją Platforma Przemysłu Przyszłości, która jest bardzo intensywna, otwieramy nowe możliwości dla naszych przedsiębiorców. Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w rozwój lokalnego biznesu. Naprawdę czujemy się za te firmy bardzo mocno odpowiedzialni. Będziemy zachęcać przedsiębiorców z Izby, aby podjęli się uczestnictwa w projekcie Szkoła Lidera i skorzystali z możliwości pomocy de minimis - mówi Członek Zarządu IPHZR Michał Rdzanek.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Formularze zgłoszeniowe można składać mailowo na adres: szkolenia@fppp.gov.pl 

Termin składania zgłoszeń rusza 8 marca br. o godzinie 8 i trwa do 31 marca do 23:59.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. W ramach Szkoły Lidera przewidziano blisko 200 godzin szkoleniowych, między innymi z zakresu projektowania nowoczesnych modeli biznesowych, kreowania wartości w gospodarce cyfrowej, zarządzania procesowego, zarządzania zmianą, metod zarządzania projektami, finansowania transformacji cyfrowej, przeglądu głównych technologii przemysłu przyszłości oraz zagadnień smart product, smart factory i service design.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Polecamy