Jak przekazała Justyna Jaśkiewicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zderzeniu pojazdów na ul. Radomskiej w Milejowicach. W kolizji uczestniczył Ford Mustang, który 17 marca został oficjalnie przekazany radomskiej policji. Wcześniej samochód został zarekwirowany nietrzeźwemu kierowcy.
– W zdarzeniu brał udział policyjny radiowóz marki Ford Mustang, którym na miejsce interwencji jechał policjant z radomskiej drogówki oraz Volkswagen – przekazała Justyna Jaśkiewicz. – Pojazdy poruszały się od strony Radomia w kierunku Zakrzewa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że radiowóz wyprzedzał inne pojazdy, mając włączone sygnały uprzywilejowania, natomiast kierująca Volkswagenem rozpoczęła manewr skrętu w lewo.
W wyniku zderzenia policyjny Mustang wypadł z toru jazdy i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Volkswagen natomiast zakończył jazdę w przydrożnym rowie.
Żadna z osób uczestniczących w kolizji nie doznała obrażeń.
Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.
Zobacz także:

Napisz komentarz
Komentarze