Jak ustalili funkcjonariusze, od 2021 roku poszukiwany przebywał poza granicami kraju, między innymi w Holandii, gdzie próbował uniknąć odpowiedzialności karnej. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wrócił do Polski i przebywa na terenie Radomia.
We wtorek, 7 października, funkcjonariusze podjęli działania i zatrzymali 39-latka. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony interwencją policjantów. Po zatrzymaniu został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe lata, odbywając zasądzoną wcześniej karę 5 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze