Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 06:59
Reklama

Broń Radom wróciła na zwycięską ścieżkę i wygrała w Nowym Dworze Mazowieckim

Piłkarze Broni Radom pokonali na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 w meczu 11. kolejki Betclic 3. Ligi.
Broń Radom wróciła na zwycięską ścieżkę i wygrała w Nowym Dworze Mazowieckim

Autor: archiwum cozadzien.pl / Piotr Nowakowski

Po trzech wrześniowych zwycięstwach, piłkarze Broni Radom w poprzedniej kolejce doznali porażki z rezerwami Jagiellonii Białystok. Do Nowego Dworu Mazowieckiego na kolejny mecz jechali z chęcią powrotu na zwycięską ścieżkę. I to im się udało.

Już w 7. minucie radomianie wyszli na prowadzenie po trafieniu Sebastiana Kobiery. Dziesięć minut później było już 2:0, a gola zdobył Piotr Owczarek. Do przerwy ten wynik się utrzymał. 20 minut przed końcem pojedynku zawodnik Świtu, Emil Andruszkiewicz został ukarany czerwoną kartką. Grający w osłabieniu gospodarze w doliczonym czasie gry zdołali zdobyć bramkę kontaktową, a do siatki trafił Piotr Piekarski. Finalnie Broń pokonała Świt 2:1. 

Po 11. kolejce podopieczni Macieja Jarosza mają na swoim koncie 16 punktów i zajmują szóstą lokatę w tabeli grupy pierwszej Betclic 3. Ligi. 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 1:2 (0:2)
Bramki: Piekarski 90+4' - Kobiera 7', Owczarek 17'

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama