Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 15 maja 2025 08:39
Reklama Dom ze snu

Patryk Kościowski zaginął w Hiszpanii. Trwają poszukiwania

Patryk Kościowski, zawodnik Cross Fight Radom zaginął w Hiszpanii. Trwają poszukiwania sportowca.
Patryk Kościowski zaginął w Hiszpanii. Trwają poszukiwania

Źródło: fot. Facebook

31-latek jest zawodnikiem Cross Fight Radom, występował na arenie amatorskiej. Zaginął w nocy z 2 na 3 maja 2025 roku w Hiszpanii. Wraz ze swoją dziewczyną wracał z Malagi do Marbelli, z klubu z miejscowości Torremolinos trasą AP-7. W trakcie doszło pomiędzy nimi do kłótni i Kościowski oddalił się w nieznanym kierunku ok. godz. 2.30. Ostatnią wiadomość wysłał o godz. 3.11, a od ok. godz. 4 jego telefon jest wyłączony i od tamtego czasu nie ma z nim kontaktu.

Rysopis zaginionego: 
wzrost: 175 cm;
sylwetka: wysportowana;
włosy: ciemny blond;
oczy: ciemne;
znaki szczególne: tatuaże na przedramionach.

Ubrany był w białą koszulkę; krótkie spodenki jeansowe i białe trampki.

Jeśli ktokolwiek  posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji I w Radomiu pod numerem telefonu 47 701 33 50 lub pod numerem alarmowym 112.
Można również kontaktować się poprzez e-mail [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama