Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 13 czerwca 2025 00:42
Reklama BAIKA czyste powietrze

Brymora: Nie wiem, jakich doradców ma pani Ratuszyńska, ale powinni zejść na ziemię

Cezary Brymora, przewodniczący radomskich struktur Polski 2050 był gościem Porannej Rozmowy Radia Rekord i Telewizji Dami. Łukasz Kościelniak rozmawiał ze swoim gościem m.in. o planach startu Marty Ratuszyńskiej w wyborach prezydenckich, kampanii Szymona Hołowni czy braku poparcia dla poselskich projektów Polski 2050.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama