Straż pożarna zgłoszenie o potrąceniu na DK12 w Goździe otrzymała o godz. 17.20.
- Mężczyzna prawdopodobnie wtargnął pod nadjeżdżający samochód, ponieważ w tym miejscu nie było przejścia dla pieszych - informuje dyżurny KM PSP w Radomiu.
Aktualizacja:
Do zdarzenia doszło przy ul. Radomskiej w Goździe w niedzielę, 8 stycznia o godz. 17.30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni kierowca suzuki jadąc od Radomia w kierunku Zwolenia potrącił 47-letniego mężczyznę, który przechodził przez jezdnię. Pieszy został przewieziony do szpitala w Radomiu - informuje sierż. szt. Kamil Warda z radomskiej policji.
Kierowca był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew na zawartość alkoholu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze