W tym roku miały powstać drogi rowerowe wzdłuż odcinków ulic Beliny-Prażmowskiego, Limanowskiego, a także 11 Listopada. Jak już informowaliśmy, zarówno przetarg na budowę odcinka drogi rowerowej i chodnika wzdłuż ul. Beliny-Prażmowskiego, jak i wzdłuż ul. Limanowskiego od ronda Kisielewskiego do ul. Wałowej zostały unieważnione z uwagi na zbyt wysokie oferty.
W środę, 13 października MZDiK poinformował, że przetarg na budowę ścieżki rowerowej wzdłuż ul. 11 Listopada w Radomiu od ul. Zbrowskiego do ul. Chrobrego został unieważniony z uwagi na fakt, że oferta nie spełniła wymogów formalnych. „Niestety w tym roku nie uda się już kolejnego przetargu na to zadanie. Zostanie ono zgłoszone do przyszłorocznego planu budżetowego” - czytamy w komunikacie.
Przypomnijmy, że w postępowaniu wpłynęła jedna oferta radomskiej firmy, która za tę inwestycję zaproponowała ponad 1,4 mln zł. Przy czym zarząd dróg na to zadanie miał zarezerwowane 911 tys. zł, ale na ostatniej sesji rady miejskiej w związku ze zgłoszoną autopoprawką, zabezpieczono pieniądze na jej realizację.
Budowa ścieżek rowerowych wzdłuż ul. Prażmowskiego, Limanowskiego i 11 Listopada to zwycięskie projekty z budżetu obywatelskiego.















Napisz komentarz
Komentarze