- Drodzy Uczniowie, jeśli chcecie poznać bliżej losy Kazimierza Pułaskiego, aktywność fizyczna nie jest Wam obca i macie ochotę przeżyć wspaniałą przygodę - serdecznie zapraszamy! Nagroda główna to rejs szkoleniowy jachtem Marynarki Wojennej po portach Morza Bałtyckiego w wakacje 2020 r. - informuje Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.
Konkurs składa się z trzech etapów:
* test merytoryczny (sprawdzający wiedzę na temat osoby Kazimierza Pułaskiego oraz okrętu ORP „Gen. K. Pułaski”),
* test sprawnościowy (dwie konkurencje rozegrane na czas: bieg na dystansie 600 m. i pływanie na dystansie 50 m.)
* Wielki Finał w Gdyni (gry i zabawy marynarskie).
10 laureatów II etapu konkursu pojedzie na wycieczkę do Gdyni, gdzie zostanie rozegrany Wielki Finał konkursu. Tam zwiedzi m.in. ORP „Gen. K. Pułaski", Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Miasta Gdyni. Na każdym etapie konkursu na najlepszych uczestników będą czekały nagrody rzeczowe.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 stycznia 2020 r.
Szczegółowe informacje na temat konkursu wraz z regulaminem oraz wykazem literatury do I etapu znajdują się na stronie internetowej: www.muzeumpulaski.pl















Napisz komentarz
Komentarze