Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 14:34
Reklama

Iłża. Rusza Akademia Seniora

Spotkania z ciekawymi ludźmi, wykłady o zdrowiu i bezpieczeństwie oraz historii, udział w koncertach muzycznych, spektaklach teatralnych, wycieczkach krajoznawczych. To niektóre z propozycji programu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłży

Zajęcia są adresowane do mieszkańców miasta i gminy. Osoby zainteresowane udziałem w tej formie rozwoju osobowości oraz atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, w wieku 60+ mogą zgłaszać swój udział poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej dostępnej w sekretariacie Urzędu Miejskiego, Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Gminnej Przychodni Zdrowia, w Zarządzie Związku Emerytów i Rencistów, Cukierni „Delicja”, Punkcie Informacji Turystycznej i w Domu Kultury w Iłży.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama