Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 22 grudnia 2025 15:16
Reklama

Biografia Agaty Mróz już w kinach

Biografia Agaty Mróz już w kinach. "Nad życie" w reżyserii Anny Pluteckiej-Mesjasz można obejrzeć w radomskim Multikinie.



To film biograficzny. Ukazuje historię znanej polskiej siatkarki Agaty Mróz, która w najlepszym momencie kariery zawodowej dowiedziała się, że jest chora na białaczkę. Znalezienie dawcy szpiku graniczy z cudem. Zaczyna się wyścig z czasem. Agata tuż przed wiadomością o chorobie wiedzie wspaniałe życie, spełnia się jako siatkarka reprezentacji Polski i zakochana kobieta. Wychodzi za miłość swojego życia Jacka, spodziewa się dziecka. Lekarska diagnoza zmienia wszystko. Czy miłość, nieodparta chęć macierzyństwa, pasja są w stanie pokonać chorobę i śmierć?

W rolach głównych Olga Bołądź i Michał Żebrowski. Żebrowskiego przedstawiać nie trzeba. Bołądź to młoda aktorka, rozpoznawalna głownie dzięki produkcjom TVN. Grała dotąd m.in. "Prosto z nieba", "Zero".



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama