
Na radomską produkcję "Córka Cyrulika" można głosować do 14 października. Głosowanie polega na kliknięciu "lubię to", więc do dzieła. Film z największą liczbą głosów zwycięży. Kliknijcie poniższy link, żeby obejrzeć film:
Filmy konkursowe - "Córka CyrulikaPrzypomnijmy, że festiwal 48 HPW rozpoczął się 21 września. Grupy filmowe z całej Polski miały za zadanie nakręcić krótkometrażowy film (4 - 7 minut) w ciągu 48 godzin. Ten czas każda z ekip biorących udział w konkursie musiała przeznaczyć na stworzenie scenariusza, realizację video i montaż. Zadaniem Grupy Nieformalnej było stworzenie niemego filmu, w którym musiały się znaleźć: postać fryzjera - Kamil Malina (główny bohater), tekst: "ile stopni ma ciepły głos?" oraz waga łazienkowąa jako rekwizyt. Pokazy wszystkich filmów konkursowych odbyły się w warszawskim kinie Praha.
Zdjęcia z planu




A my czekamy na kolejną odsłonę filmu Rafała Sadowskiego z cyklu "Filmowy Obraz Radomia". W pierwszej części zobaczyliśmy nasze miasto z perspektywy pasażera autobusu, następnie Radom jako miejsce tętniące życiem. A tym razem Rafał Sadowski przygotował opowieść o naszym mieście z punktu widzenia rowerzysty. A może będzie to coś o nocnym życiu Radomia? Film już w piątek 5 października.













