Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 21 grudnia 2025 17:12
Reklama

Obudź w sobie radość dziecka z Magicznymi Ogrodami!

Z okazji Dnia Dziecka janowiecki park tematyczny zaprasza na poświęcone najmłodszym wydarzenie, które odbędzie się w weekend pierwszego i drugiego czerwca.

Na pierwsze dni czerwca zaplanowano atrakcje dla dzieci oraz całych rodzin. Animatorzy zaproponują nowe gry i zabawy, w tym taneczne. Przewidziano także specjalne pokazy i występy dla gości, które pomogą im poczuć pozytywną energię. Założeniem organizatorów jest, aby osoby odwiedzające park na nowo odkryły drzemiące w nich wewnętrzne dziecko.

Rodziny będą mogły spędzić wspólnie wartościowy czas i oddać się ciekawym konkurencjom i zabawom już od 10:00 rano. Odtańczą taniec radości z Wróżkami, wyczarują wspólnie tęczę, a może nawet wezmą udział w balu na Zamku... Krasnoludy zapewnią solidne szkolenie z fechtunku i szybką utratę kalorii podczas tego angażującego zajęcia. Dodatkowy trening zapewnią z pewnością dostępne w Magicznych Ogrodach karuzele napędzane siłą mięśni. Czarodziej z Ogrodów będzie się starał zapanować nad sympatycznymi Mordolami, które pod jego okiem wykonają swój najnowszy, pełen ekspresji taniec radości.

Wydarzenie „Obudź w sobie radość dziecka” odbędzie się w weekend 1 i 2 czerwca. W sobotę i niedzielę Magiczne Ogrody będą czynne od 10:00 do 19:00. Godziny otwarcia w pozostałe dni tygodnia to 10:00 – 17:00. W tym roku park obchodzi piąty jubileusz. Oferuje możliwość zwiedzania dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Co tydzień odbywają się w nim tematyczne wydarzenia, a najnowszą atrakcją są Drzewa. Bilety można nabyć na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o Magicznych Ogrodach można znaleźć pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/, na fanpage’u parku, a także w gazetach informacyjnych rozdawanych przy wejściu do Ogrodów.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama