Koniec meczu! Radomiak wygrywa z Widzewem!

Atakuje Widzew, ale dobrze pomiędzy słupkami - bohater meczu - Gabriel Kobylak!

Machado z kontry uderzył z połowy boiska, bo była pusta bramka, ale nie trafił!

Wciąż wynik nie ulega zmianie! Radomiak mądrze się broni

Ryzykowna gra nie przyniosła efektów. Machado sam na sam i trafia do bramki!

90'1

Luis Machado!

Uwaga sędzia doliczył - 14 minut!

89'

Trener Niedżwiedź stawia wszystko na jedną kartę. Zdejmuje obrońców a wpuszcza ofensywnych zawodników

Szykuje się potrójna zmiana w Widzewie. Leży Kobylak. Głosne gwizdy, a przypominamy, że bramkarz ma już żółtą kartkę za grę na czas

Korner dla Widzewa

Justiniano strzelał, ale kilka metrów obok słupka. Dobrze, że Radomiak oddala grę od swojej połowy

Spiker zaprasza już na mecz Korony z Widzewem, ale to za tydzień

85'

Strzał Machado z pierwszej piłki ale zablokowany!

84'

W końcu sędzia wznowił grę

Wciąż czekamy na wznowienie gry

Rozgrzewa się Leandro i Feliks

Ponowna przerwa z powodu dymu na obiekcie

Rzut rożny dla gospodarzy

82'

Grzybek - Sokół

81'

Hanousek i znów było groźnie. Szczęście po stronie Zielonych

78'

Gramy dalej. Rzut wolny i ceny strzał Nascimento, ale broni Ravas

76'

Terpiłowksi - Zjawiński

Przerwa w grze. Racowisko z obu stron

Kobylak, za grę na czas

73'

Trwa rozpaczliwa obrona w wykonaniu radomian. Teraz strzał Pawłowskiego wybija na róg Rossi!

69'

Pawłowski i fantastyczna reakcja Kobylaka

65'

Sanchez bardzo blisko zdobycia drugiego gola, ale nieclenie

64'

Semedo - Pawłowski

17442 widzów na obiekcie Widzewa

61'

Potężna bomba Hanouska, ale tuż obok słupka

Łukasik końcem buta podaje do Kobylaka a ten wybija piłkę. Mogło być groźnie

58'

Mateusz Grzybek

trener Janusz Niedźwiedź

56'

Strzał Grzybka lewą nogą, ale zablokowany i będzie róg

55'

Nowakowski - Łukasik

VAR. Trwa sprawdzanie czy nie było ręki w polu karnym Radomiaka! Na szczęście nie było i nie ma rzutu karnego dla Widzewa

Pogubiła się defensywa Zielonych

Pawłowski o mało włos, a nie dopadłby do piłki i stanął przed Kobylakiem. Na szczeście tylko róg!

53'

Potężny strzał Kreuzrieglera, ale bardzo niecelnie

Wrzawa na trybunach. Widzew idzie za ciosem . Zieloni dwukrotnie wybijają na rzut rożny

50'

Nie sięgnął piłki w środku pola Nowakowski. Z tego poszedł kontratak prawą stroną. Piłkę w pole bramkowe zagrał jeden z zawodników Widzewa, a sam przed Kobylakiem znalazł się Hiszpan Sanchez i strzelił nie do obrony!

Sanchez!

Machado upomniany słownie przez Raczkowskiego, za faul na Hanousku

49'

Nie sięgnął piłki Sanchez, a miałby przed sobą jedynie Kobylaka!

48'

Wrzucenie piłki w pole bramkowe przez Nascimento, ale pewnie futbolówkę chwyta Ravas

47'

Pomoc medyczna po raz drugi na boisku. Tym razem ucierpiał Rossi

Raczkowski rozpoczął 2. połowę

Za chwilę początek 2. połowy

Danielak - Kun

KONIEC 1. połowy!

45+1

Letniowski uderzał, ale wprost w blokującego Rossiego! Mogło być groźnie!

Justiniano

45'

Trzy minuty doliczył sędzia Raczkowski do 1. połowy!

Złe dośrodkowanie Kreuzrieglera

Strzał z półwoleja Pawłowskiego, ale obok bramki

42'

Kąśliwy strzał Terpiłowskiego zza pola karnego, ale pewnie Kobylak

Kontra Radomiaka dwóch na dwóch, ale Żyro odczytał zamiary Mauridesa, czyli jego podanie do Machado

39'

Radomiak teraz od kilku minut rozpaczliwie się broni. Widzew nie opuszcza połowy Zielonych

Nascimento, za dyskusje z arbitrem technicznym. Oznacza to, że pomocnik nie zagra z Pogonią Szczecin!

36'

Ładna ofensywna i przede wszystkim szybka akcja Widzewa, ale zabrakło ostatniego podania

Mądrze w środku boiska Nascimento wymusił faul Pawłowskiego

Przerwa w grze. Maurides przeprasza Żyro za faul

33'

Fantastyczna parada Kobylaka! Z najbliższej odległości głową uderzał Szota, ale bramkarz wybronił Zielonym gola!

Podobnie, jak i dla Grzybka, tak i dla Semedo to pierwsze trafienie w barwach Zielonych!

27'

Nascimento po raz drugi popisuje się asystą. Tym razem podła prostopadłe podanie do Semedo. Ten przebiegł naciskany przez obrońcę kilkadziesiąt metrów i znalazł się okok w oko z Ravasem, strzelając obok niego!

Semedo!

Właśnie Abramowicz wybija na róg piłke po dośrodkowaniu gospodarzy

Obrońca już powrócił na murawę. Radomiak w komplecie

25'

Przerwa w grze. Leży na boisku Abramowicz opatrywany przez masażystów

24'

Dwa celne strzały na bramkę Radomiaka w odstępie minuty! Najpier uderzał z dystansu Letniowski, ale Kobylak interweniował na róg. Po nim z bliska Hanousek, ale za lekko!

21'

Wrzucenie piłki w pole karne Stępińskiego, ale pewnie Kobylak

17'

Stały fragment gry Radomiaka, ale źle rozwiązany i przy piłce łodzianie

Kibice Radomiaka skandują - Legia Warszawa! To oczywiście nie podoba się Widzewiakom... Gwizdy na trybunach

15'

Abramowicz wrzutka z autu na głowę Rossiego, ale jego strzał głową niecelny

13'

Nieudany wślizg Justiniano, ale ratuje go udana akcja obronna Grzybka

12'

Teraz faul na Nascimento i gwizdy kibiców Widzewa pod adresem Raczkowskiego

Justiniano faulem przerywa akcję Widzewa. Na szczęście w środku boiska

9'

Groźna akcja łodzian, ale do piłki do dopadł Pawłowski, a miałby przed sobą tylko bramkarza!

8'

Terpiłowski zagrywał prostopadle, ale do nikogo...

Gol Grzybka, to jego pierwsze trafienie w barwach Radomiaka w PKO Ekstraklasie

5'

Kontratak Widzewa, ale przerywa go gwizdkiem Raczkowksi. Faulowany był Cichocki

4'

Nieudane dośrodkowanie Abramowicza

Zamieszanie pod bramką Kobylaka. Próbował strzelać Hanusek, ale kilka metrów obok słupka

2'

Wrzucenie piłki z autu przez Abramowicza w pole karne. Futbolówkę wybijają na przedpole zawodnicy Widzewa! Tam nastąpiło potworne zamieszanie i piłkę otrzymał Mateusz Grzybek i strzałem lewą nogą w dłuższy słupek wyprowadza Zielonych na prowadzenie!

Mateusz Grzybek!!!

Rozpoczął się mecz 16. kolejki

Podniosła chwila. Mazurek Dąbrowskiego z okazji Dnia Niepodległości!

Sędzia Raczkowski wyprowadza obie jedenastki na murawę. Dzisiejszy mecz obejrzy praktycznie komplet 19000 widzów, w tym 907 z Radomia!

Na środku boiska trwa pogawędka pomiędzy Leandro Rossim, a Januszem Niedźwiedziem, obaj kiedyś mieli okazję ze soba pracować

Radomiak dziś w jednolitych zielonych strojach

Przypominamy, że mecz Widzewa z Radomiakiem relacjonowany będzie również na antenie Radia Rekord. Tam zapraszamy kilka minut przed 15:00!

To będzie ostatni mecz Widzewa przed własną publicznością. Spiker juz zapowiedział, że pojedynkowi towarzyszyć będzie wyjątkowo oprawa, związana z Dniem Niepodległości

Radomiak: Kobylak – Grzybek, Rossi (C), Cichocki, Justiniano, D. Abramowicz – Semedo, Nascimento, Nowakowski, Machado – Maurides.

Skład Widzewa: Ravas – Szota, Żyro, Kreuzriegler – Stępiński (C), Hanousek, Letniowski, Danielak – Terpiłowski, B. Pawłowski – Sanchez.

Obie drużyny podchodzą do rywalizacji po porażkach. Widzew w Zabrzu z Górnikiem, zaś Radomiak u siebie z Wartą

Mecz, który rozpocznie się punktualnie o godz. 15:00 poprowadzi Paweł Raczkowski, międzynarodowy arbiter z Warszawy

Tymczasem powoli zapełnia się trybuna drużyny gości. Radomiaka ma dopingować nieco ponad 900 osób

O godz. 14:20 zawodnicy Radomiaka wybiegli na rozgrzewkę. Chwilę po nich na murawie zameldował się Widzew

Dzień dobry! Prosto z Łodzi wita Maciej Kwiatkowski.