HydroTruck Radom - Start Lublin (relacja LIVE)

66:77
21:25, 21:19, 13:13, 11:20

KONIEC MECZU. To był wyrównany mecz, ale tylko przez trzy kwarty. W ostatniej, goście udowodnili swoją wyższość, jak i doświadczenie. Najlepszym strzelcem pojedynku został Brynton Lemar - zdobywca 23. punktów.

66:77

Ostatnie punkty tego meczu - Adrian Bogucki

64:77

Jeszcze Borowski trafia po podaniu Lemara

Kibice Startu śpiewają - Kto wygrał mecz!

64:75

Trafia Taylor. HydroTruck tego meczu już nie wygra

64:73

Lemar ponownie pokazał swój kunszt. Czas szkoleniowca Witki. Czy nie za późno?

Denerwuje się trener Witka. Denerwują się kibice HydroTrucku. Koszykarze zapomnieli, jak się trafia do kosza a do końca gry tylko dwie minuty

64:71

Najlepszy strzelec spotkania wykorzystuje jeden rzut wolny

Była szansa, ale z dystansu nie trafia Piechowicz

64:70

Asysta Trottera i punkty Odigie. No może teraz...

Trwa strzelecka indolencja radomian

62:70

Tylko jeden z nich wykorzystany

62:69

Trwa przerwa. Sędziowie sprawdzali na video akcję Startu. Ostatecznie dwa punkty wolne dla lublinian. Do końca meczu (4:26).

62:69

Tym razem Lemar. Amerykanin, który ma także obywatelstwo Jamajki, zdobywa swój 20. punkt. Jest jak na razie najlepszym punktującym w meczu.

Po trzeciej stracie, Borowski wykorzystuje kontratak

Sporo niedokładności w poczynaniach HydroTrucku. To już druga strata w kluczowej kwarcie

55:57

Łotysz Laksa przypomina o sobie. Trafia z dystansu i wyprowadza Start na dwupunktowe prowadzenie. Czas dla HydroTrucku

55:54

Lemar zmniejsza stratę

55:52

W końcu! Rzut z odległości czterech metrów Piechowicza znajduje się pomiędzy obręczą

Rzut przez ręce Lindboma, także niecelny. Do końca trzeciej kwarty niecałe dwie minuty

Radomianie zatrzymali się w ataku

53:52

Dopiero Taylor przerywa niecodzienną serię

Ponad dwie minuty bez punktu

53:50

Fin jeszcze raz trafia z dystansu a mocno zdegustowany postawą swoich podopiecznych trener Dedek bierze czas

50:50

Mamy kolejną "trójkę" - Carl Lindbom

47:50

Szybka odpowiedź Startu - trafia Borowski

47:48

Pierwszy celny rzut z dystansu w tej kwarcie. Oddał go Camphor. To już jego 15. punkt w meczu

44:48

Piłkę bezkarnie pod koszem HydroTrucku zbiera Borowski i celnie przymierza do obręczy

44:46

Skoro trafił center Startu, to czas na Odigie, a więc nigeryjskiego centra z Radomia

42:46

Wynik tej części otwiera Taylor, trafiając z tzw., haka

Rozpoczęła się II połowa. Piłka dla Startu

Niestety nagroda przechodzi na kolejny domowy mecz HydroTrucku. Piłka po rzucie uczestnika z połowy boiska, nie doleciała nawet do kosza.

Za chwilę jeden ze szczęśliwców, który złapał piłeczkę stanie przed szansą wygrania 50 tys., złotych. Takiego konkursu w historii jeszcze nie było!

42:44

Dziemba nie trafia. Piłkę otrzymuje Fin Lindbom i celnie przymierza za "trzy"! Koniec pierwszej połowy

39:44

Tym razem czas poprosił Dedek. Trener rozrysował już ostatnią akcję pierwszej połowy. Do końca 24 sekundy

39:44

Gospodarze nie poddają się. Druga kwarta, jest kwartą rzutów z dystansu. Taki właśnie przed chwilą oddał Camphor i trafił

36:44

Niesamowity Lemar. Kolejna już "trójka" tego koszykarza

36:41

Cztery punkty Trottera. Tak to możliwe. Rozgrywający trafia za "trzy" i jest faulowany. Dodatkowy jeden rzut wolny, również znajduje drogę do celu

32:41

Lemar ciągnie zespół. Tym razem trafia za "trzy"

32:38

Amerykanin nie trafia wolnego, ale piłka w posiadaniu Startu

32:38

Time out HydroTruck. Spod kosza trafia Lemar i jest faulowany

32:36

Stuprocentowa póki co skuteczność Laksy (4/4)

23:25

Rozpoczynamy II kwartę. Na parkiecie jednak pojawia się Filip Zegzuła, a po ofensywnej zbiórce trafia Bogucki

16:22

Kolejna strata i punkty Camphora. Trener Dedek szybko prosi o czas. Do końca kwarty (1:26)

14:22

Piłkę tracą goście. Przechwyt Trottera i asysta do Piechowicza

12:22

Akcja od kosza do kosza i punktuje kapitan Startu Mateusz Dziemba

12:20

Ofensywna zbiórka Boguckiego i center faulowany. Wykorzystuje jeden rzut osobisty

11:20

Jeden z dwóch rzutów wolnych trafia Piechowicz

10:20

Laksa wyrasta na najlepszego strzelca pierwszej kwarty. Tym razem trafia za "trzy"

10:17

Zmiana w HydroTrucku. Na parkiecie Adrian Bogucki

10:17

Łotysz dodatkowo jeden punkt

10:16

Laksa ponownie trafia i jest faulowany. Trener Robert Witka prosi o pierwszy czas w meczu

10:14

Pierwsze w tym meczu punkty Odigie

8:14

Połowa kwarty otwarcia za nami i po rzucie Lemara Start podwyższa prowadzenie

8:12

Faul Piechowicza i punkty Martinsa Laksy. Skrzydłowy dodatkowo wykorzystał jeden rzut wolny

8:9

Szybka odpowiedź lublinian a w zasadzie Bryntona Lemara. To tego zawodnika radomianie obawiali się najbardziej

8:7

Dobra seria gospodarzy. Lindbom ponownie dwa razy celnie z rzutów wolnych. HydroTruck odzyskuje prowadzenie