Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 10 kwietnia 2026 00:19
Reklama

To już rozwód? Czy jest to konieczne?

Wolność, czy nowa samotność? Kiedy kryzys prowadzi do rozwodu, a kiedy do nowego początku? Już dzisiaj, 20 lutego - małżeńska historia, którą przedstawią Dorota Lewandowska i Robert Jabłoński w radomskim Amfiteatrze.
To już rozwód? Czy jest to konieczne?

Źródło: https://fb.me/e/5x7G6HlAf

W Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr publiczność będzie miała możliwość poznać słodko-gorzką historię relacji małżeńskiej podczas spektaklu pt. ,,No to się rozwódźmy?!'', w reżyserii Doroty Lewandowskiej i Roberta Jabłońskiego. Sztuka inspirowana jest scenariuszem Jerzego Stefana Stawińskiego.

Relacja małżonków, którzy zaniedbali relacje z rodziną i z przyjaciółmi, nie mają zainteresowań, żyją w monotonii życia, skupiając się na jedynych dorobkach życia - rzeczach materialnych. Małżeństwo, które zamiast żyć razem, żyje osobno. Wstydzą się siebie, nie dotykają się i nie spędzają wspólnie czasu.

- Gdy nagle gaśnie telewizor, mąż z żoną nie wiedzą co mają zrobić. Zaczynają wyciągać brudy i szukać powodów do rozwodu - obwiniając siebie nawzajem. Czy to doprowadzi do zwycięstwa i wolności, czy będzie początkiem czegoś nowego? A może będzie to nowa samotność?  - powiedziała reżyserka Dorota Lewandowska. Spektakl jest dla wszystkich, a w szczególności tych, którzy są w sytuacjach kryzysowych, relacjach rozwodowych oraz również tych, którzy są w szczęśliwych związkach i tę historię mogą potraktować jako znak ostrzegawczy.

Spektakl odbędzie się 20 lutego w Kawiarnia Artystyczna, przy ulicy Parkowej 1 o godzinie 19. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można kupować na miejscu lub na stronie www.biletyna.pl
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama