Para 50-latków godzi się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec spotyka księgowego amatora, starzejąca się gwiazda rocka trafia na młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim swój pierwszy raz, a szef klubu go-go musi zwolnić nieudolną striptizerkę... Wszystko to dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach.
„Między łóżkami" to inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiających zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów.
Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.
Obsada:
Joanna Kurowska
Maria Niklińska
Artur Barciś
Lesław Żurek
Radosław Pazura
Bilety: https://adria-art.pl/repertuar/23/teatr-miedzy-lozkami
Reklama
„Między Łóżkami” już 5 grudnia w Radomiu!
Już 5 grudnia 2025 r. zapraszamy do Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej na komediowy kurs kochania Teatru Gudejko w reż. Artura Barcisia, czyli spektakl "Między Łóżkami".
- 25.11.2025 14:24
Reklama
















Napisz komentarz
Komentarze