Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 18:31
Reklama

Wybory prezydenckie 2025. Wysoka frekwencja w regionie radomskim o g. 17

Wysoka frekwencja w regionie radomskim. O godz. 17.00 do urn poszedł co drugi uprawniony do głosowania.
Wybory prezydenckie 2025. Wysoka frekwencja w regionie radomskim o g. 17

Autor: fot. CoZaDzien.pl/Magdalena Nawara

O godz. 17.00 frekwencja w województwie mazowieckim wyniosła 54,97 proc. W regionie radomskim najwyższa była w powiecie grójeckim - 53,54 proc. Najniższa natomiast w powiecie lipskim - 45,48 proc.

W powiecie przysuskim do urn poszło 53,42 proc. uprawnionych do głosowania wyborców, w powiecie kozienickim 53,39 proc., w powiecie białobrzeskim 51,19 proc., w powiecie radomskim 50,84 proc., w powiecie szydłowieckim 49,22 proc., w Radomiu 48,63 proc., a w powiecie zwoleńskim 48,18 proc.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama