Impreza rozpoczęła się w sobotę, 1 czerwca. Wtedy to w Gminnym Ośrodku Kultury w Siennie odbył się wernisaż wystawy grupy artystycznej GOK. Najwięcej atrakcji zaplanowano na niedzielę, 2 czerwca.
- To impreza z tradycją, organizujemy je od 40 lat. Wcześniej odbywały się w maju, ale ze względu na kapryśną pogodę, przenieśliśmy ją na czerwiec i łączymy ją z Dniem Dziecka. Od pięciu lat to dwudniowe wydarzenie, połączone z wystawą malarstwa. Cieszymy się, że licznie mieszkańcy odpowiadają na nasze zaproszenie - mówi Anna Ziętala, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siennie.
Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 16 na boisku przy ul. Szkolnej. Wystąpiły Wyględowianki, zespół 3YourMind Sienno oraz Candela Sienno. O 17:30 na scenie pojawili się członkowie grupy Playboys, którzy porwali do zabawy zgromadzoną publiczność.
- Świetna scena, bardzo dobre nagłośnienie. Cieszę się, że mogliśmy wystąpić przed publicznością w Siennie. Kiedy tu przyjechaliśmy było kilkadziesiąt osób przed sceną, kiedy zaczęliśmy grać było kilka tysięcy. To bardzo cieszy, daje pozytywną energię i motywuje do dalszej pracy - mówi Jakub Urbański, lider i wokalista grupy Playboys.
Grupa Playboys zaśpiewała swoje największe hity m.in. "Lejde", "Nasza Noc", "Tylko Ty", "Bahamy Morze Miami" czy "Król". Potem przed publicznością zaprezentowali się muzycy Orkiestry Dętej Suenno, Fire Girls oraz Kapela Podwórkowa U Maxa. Zwieńczeniem imprezy był występ drugiej gwiazdy wieczoru - zespołu Piękni i Młodzi. Po ich wystąpie, o dobrą zabawę zadbał DJ Dymek.

















Napisz komentarz
Komentarze