Do Radomki Bartłomiej Gajdek dołączył przed sezonem 2021/22. Wcześniej sam grał w siatkówkę, a potem pełnił rolę statystyka w pierwszoligowym KS AGH Kraków.
Teraz Gajdek został wybrany przez szkoleniowca reprezentacji Węgier kobiet, Alessandro Chiappiniego do sztabu szkoleniowego tamtejszej kadry. Będzie w niej pełnił rolę statystyka. Reprezentacja ta rozpoczęła już zgrupowanie i przygotowuje się m.in. do mistrzostw Europy i do Golden European League. Tymczasem już w najbliższy weekend Węgierki rozegrają sparingi ze Szwecją.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze