Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 14 grudnia 2025 17:51
Reklama

Wylądował pierwszy samolot na radomskim lotnisku. Zobacz film!

W czwartek o godz. 11:20 wylądował pierwszy samolot na radomskim lotnisku, należący do Enter Air. Zobaczcie film!
Wylądował pierwszy samolot na radomskim lotnisku. Zobacz film!

Źródło: / CoZaDzień.pl

 

Pierwszy samolot rejsowy wyląduje w czwartek, 27 kwietnia po godz. 22. Będzie to lot z Paryża. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama