Patryk: "Nie możemy spocząć na laurach. Jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jednym utworem nie zagramy koncertu. Stąd też nasza błyskawiczna reakcja na ogromne zainteresowanie naszym debiutanckim >>Ona dziś chce<<."
Portalowi SuperHit.pl – jedynemu takiemu profesjonalnemu portalowi z muzyką disco – polo również została zdradzona tematyka kolejnego kawałka.
Kamil: "Drugi utwór, to tak na prawdę odpowiedź na reakcję naszych fanów, w tym również hejterów. Utwór jest o kobietach, ich reakcji na nas, facetów, oraz reakcji facetów, na kobiety, które wybierają tych lepszych".
Co fajne dla naszej firmy, (która w swoim składzie ma poza SuperHit.pl Radio Rekord FM nadające w centralnej Polsce na częstotliwości 106,2 FM oraz on – line TUTAJ, miejskie portale, tygodnik, projekt telewizyjny, sieć outodorową >> tak, tak – tyle nas jest << ), to to, że klip będzie kręcony w naszym mieście – Radomiu. Uwaga więc dziewczyny – już teraz bookujcie biley do Radomia, żeby spotkać Waszych idoli na planie. Przypominam, że do Radomia możecie także dolecieć samolotem z Gdańska, Wrocławia, Pragi i Lwowa. Zobaczycie wtedy najmłodsze polskie lotnisko pasażerskie – Port Lotniczy Radom. Lukniecie, gdzie produkuje się słynne pistolety Walter i w ogóle broń. Poznacie miejsce produkcji napojów ZBYSZKO i ROKO. Jak się uwiniecie To możecie zajrzeć na trening kultowego boksera Michała Żeromińskiego czy pierwszoligowego klubu koszykarskiego - ROSA. Będziecie tez mogli odwiedzić studia firmy GOLIAT, która jest od lat największym producentem programów disco – polo (teraz dla Polsatu i kanału Polsat Disco – Polo – Music). Po jednym z najdłuższych deptaków w Polsce będziecie mogli przejść się w towarzystwie radomskich grup PLAYBOYS, JAGODA, NON STOP, REDOX, BLACK & WHITE – nie wspominając o kultowej formacji IRA i SZYMONIE WYDRZE.
Teraz już rozumiecie, dlaczego największe ciacha sceny disco polo ostatnich miesięcy wybrały Radom? :- )))
I wszystko jasne!
SuperHit.pl













