Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 22:08
Reklama

Po wakacjach zmienią się rozkłady autobusów

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem wakacji, od dnia 31 sierpnia 2019 roku (sobota) ulegną korektom rozkłady jazdy linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 23 i 26. Zostanie również przywrócone kursowanie autobusów na liniach 20 i 22.
Po wakacjach zmienią się rozkłady autobusów

Źródło: źródło MZDiK

Zmiany rozkładów jazdy będą polegać przede wszystkim na przywróceniu częstotliwości kursowania autobusów sprzed wakacji. Przywrócone zostanie też kursowanie linii 20 (Malczew - Ustronie / Radomskiego) i 22 (Os. Gołębiów I - Lasowice). Ponownie będą dla nich obowiązywać przystanki Grzebieniowa / Źródłowa 01 i 02, Ustronie / Radomskiego 01 (pętla) oraz Rajec Szlachecki I 01 i 02, Rajec Szlachecki II 03 i 04, Rajec Szlachecki III 05 i 06, Lasowice I 01 i 02, Lasowice 04 (pętla).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama