Gościem porannej rozmowy Radia Rekord i Telewizji Dami był prezydent Radomia Radosław Witkowski. Rozmawiał Łukasz Molenda.
RED/KD
05.11.2018 08:19
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
PO aut z kasą.
08.11.2018 01:16
Macie ,,prezydenta,, który jest nikim.POpaprana swołocz zaszkodzila własnemu miastu.Nie marnować milionów na drugi stadion.Tylko rozbudować ten na Narutowicza.Dość szastania pieniędzmi w całej Polsce dla POpaprańców.Dajcie na Chełm.Im się należy.
JUST TRUE
07.11.2018 13:32
DO IT!
Anonim
07.11.2018 13:03
Po wyborach czas na realizację obietnic. I są tacy, co to zlecili już sprawdzenie tych, którzy ze strony Koalicji będa obietnice wprowadzali. Tych którzy mają mandat i tych, którzy go zaraz po ustaleniu kolegium dostaną. Podobno wszystkie mandaty, wszystkie punkty karne, dosłownie wszystko sprawdzają. Po to, aby uwiarygodnić, iż co niektórzy są niewiarygodni. A w podtekście ośmieszyć. Walec ruszył.
Anonim
06.11.2018 21:32
Jeszcze raz dziękuję radomianom za rozsądek, mógłby być taki wstyd
Anonim
06.11.2018 14:20
Witkowski chce zaproponować funkcję zastepcy prezydenta Skurkiewiczowi. Jest bezradny bez wsparcia PIS w sprawie funduszy rządowych liczy, ze ten mu pomoże.
R-KA
06.11.2018 12:38
DO WYMIANY KONRAD F......K
r-m
06.11.2018 12:14
No przecież musi zrobić miejsce dla Kalinowskiej. To dopiero będzie rządzenie miastem. Wóz w którym jeden koń ciągnie do przodu a drugi do tyłu...nie pojedzie nigdzie. Witkowski to ma ciąg na stołek i mimo, że wiedział, że po wygraniu przez PiS wyborów do RM jego kandydatura bardzo zaszkodzi Radomiowi to się pchał. Za to do wyborów w 2023 r. ma czas i może mieć Radom i radomian.... w nosie delikatnie mówiąc. Niech żyje demokracja...
Pi(e)S(y) wyją z żalu, jad trolli przelał się na klęskę, dalej wyjcie
Anonim
06.11.2018 12:52
Zapłacili im z góry to jeszcze wyją :)
kan
05.11.2018 19:46
Właściwie to te wybory pokazały, że większość społeczeństwa albo nie zastanawia się na kogo oddaje głos, kierując się tym co podaje jedyna postępowa tvn albo nie przeszkadza mu to kim jest tak naprawdę kandydat. Przemawia za takim stwierdzeniem fakt, że prezydentami zostali ludzie kpmpletnie w pojęciu ludzi uczciwych skompromitowani, jak w przypadku Gdańska, Łodzi czy Olsztyna. Cóż można dodać, jeżeli głosuje się na kandydatów majacych poważne zarzuty i przebywających aktualnie w areszcie, zagrożonych karą kilkunastu lat pozbawienia wolności. Nie przeszkadzają w wyborze fakty naruszenia przez kandydatów ustawy antykorupcyjnej czy popełnienia oszustw przy zaciąganiu kredytu. Taką mamy właśnie demokrację.
Anonim
05.11.2018 18:28
Idź pod pomnik na Żeromskiego i się wyżal, wypłacz i narzekaj jaki jesteś nieszczęsliwy
modes
05.11.2018 18:16
Jak wybrali takiego prezydenta na gospodarza Radomia takie będą mieli efekty .Hala sportowa w budowie a bilety już sprzedane .Kolej do Warszawy opóżnienie przez decyzje Witkowskiego Park ,,Michałów"z rażącymi wadami jeszcze nie odebrany miał być na koniec sierpnia itp .Taka wiarygodność !!!
RAA
06.11.2018 20:36
Przestań już szczekać! Już po wyborach !!Witkowski wygrał (!!!i na 5lat !!oj serce was będzie boleć!! Tyle szczekania i naDARMO!!tyle obietnic i na DARMO!tyle kłamstwa i na DARMO!!
Anonim
05.11.2018 16:39
Czy wystarczy stołków aby Witkowdki mógł nagrodzić wszystkich ze sobą kolaborujących?
idą zmiany
05.11.2018 16:38
Radek! Dogaduj się jak najszybciej bo jak ma być koalicja to musi być współpraca i to na dobre.
Napisz komentarz
Komentarze