
Zawodnicy z Częstochowy w pierwszym secie nie dali dojść "do głosu" zawodnikom z Wrocławia.
W kolejnej partii szczęśliwie na przewagi wygrali zawodnicy Gwardii. Jednak dwa kolejne sety padły łupem Częstochowian, a ostatni set zakończył się wynikiem 36:34.
W drugim pojedynku zawodnicy Czarnych zmierzyli się z Resovią. Radomianie nie dali Rzeszowianom żadnych szans. Pewnie prowadzili grę w każdym aspekcie siatkówki. Swoje ataki kończył zarówno Łapszyński, ale prym w ataku wiódł Kuba Wachnik. Wynik 3:0 odzwierciedla, że gospodarze turnieju nie dali ani przez moment złapać Resovii odpowiedniego wiatru w żagle.
Dzisiaj nasza zespołowość wyszła w stu procentach. Bardzo dobrze zagrywaliśmy, co nie wychodziło nam w poprzednich meczach. Zawodnicy z Resovii nie mogli sobie poradzić w przyjęciu, dzięki czemu ich rozegrania do skrzydeł były przewidywalne, a my mogliśmy ustawiać spokojnie blok. W ataku prym wiódł Kuba Wachnik, a swoje bardzo cenne punkty zdobywał również w kluczowych momentach Łukasz Łapszyński - podsumował spotkanie przyjmujący Czarnych Radom Jakub Sroczyński (na zdjęciu)
Rozkład dzisiejszych spotkań:
Hala MOSiR
Finał: Delic-Pol Norwid Częstochowa - RCS Czarni Radom (13.30) - RELACJA LIVE
Mecz o 3 miejsce: Gwardia Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów (11.30) - RELACJA LIVE
Hala ul. Rapackiego
Mecz o 5 miejsce: Chemik Bydgoszcz - UKS SMS Nafta I Piła (9)
Mecz o 7 miejsce: Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (11)














