Dwucyfrowa wygrana wicelidera Drogowca Jedlińsk. LKS Promna wciąż na czele

Mecz w Józefowie rozpoczął się zgodnie z planem gości. Kozieniczanie już w 13 minucie objęli prowadzenie, kiedy Bartłomiej Książek podaniem wypatrzył Piotra Czerwińskiego, a ten ulokował piłkę w bramce. Dość sensacyjny przebieg miały za to ostatnie minuty pierwszej połowy. Jeszcze w 43 minucie Energia była na prowadzeniu, ale na przerwę schodziła przegrywając aż 3:1!

Wprawdzie kilka chwil po zmianie stron Czerwiński ponownie zmusił do kapitulacji golkipera Józefovii, ale dwa ostatnie gole zdobyli już gospodarze, którzy rozgromili Energię.

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zainkasowali za to zawodnicy lidera. LKS Promna po niezwykle dramatycznym, zwłaszcza w końcówce gry meczu, pokonał Tygrysa Huta Mińska. W 38 minucie Przemysław Ostrowski wyprowadził LKS na prowadzenie a wynik chwilę po wznowieniu gry w 2. połowie podwyższył Wojciech Gajownik. W 82 minucie gospodarze stracili gola z rzutu karnego, jak i zawodnika (czerwona kartka). Kontaktowego gola uzyskał Serhii Gerasymets, ale pomimo kilku innych strzałów w kierunku bramki lidera, wynik do końca gry nie uległ już zmianie.

Nie zawiódł także wicelider. Drogowiec po jednostronnym meczu nie dałs zans Jabłoniance wygrywając na wyjeździe różnicą 11 bramek! Cztery z nich na swoim koncie zanotował Patryk Szubiński.

Józefovia Józefów – Enea Energia Kozienice 5:2 (3:1)

Bramki: Czerwiński 2 – dla Energii

LKS Promna – Tygrys Huta Mińska 2:1 (1:0)

Bramki: Ostrowski, Gajownik – dla LKS-u

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Drogowiec Jedlińsk 0:11 (0:7)

Bramki: Szubiński 4, Zenik 2, Nowakowski 2, Nowocień 2, Mortka.