Spółka PGNiG upomina się o pieniądze. Dłużnikiem radomski szpital
Spółka PGNiG zwróciła się do Rady Miejskiej z interwencją w sprawie zaległości Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Chodzi o kwotę 589 tys. zł. Lecznica odpowiada, że część zaległości już została uregulowana.
11.01.2024 16:00