Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 19 lutego 2026 01:25
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Zmiana czasu na letni. Dzisiejszej nocy śpimy krócej

Zmiana czasu na letni odbywa się w ostatnią niedzielę marca. Wówczas przestawiamy zegarki z godziny 2 na 3. Oznacza to, że dzisiejszej nocy będziemy spać o godzinę krócej.
Zmiana czasu na letni. Dzisiejszej nocy śpimy krócej

Źródło: Fot. archiwum cozadzien.pl

W nocy z 30 na 31 marca przestawimy zegarki o jedną godzinę do przodu - z godz. 2 na godz. 3. Oznacza to, że tej nocy pośpimy nieco krócej. 

Kolejna zmiana czasu czeka nas 27 października, wtedy przejdziemy na czas zimowy. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama