Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 9 czerwca 2026 17:40
Reklama

Maliszewski: ubolewam, że każda sprawa dot. publicznych stanowisk jest związana z PSL-em

Gościem Porannej Rozmowy Radia Rekord i Telewizji Dami był Mirosław Maliszewski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Mirosław Maliszewski opowiedział w Porannej Rozmowie Radia Rekord i Telewizji Dami o Jacku Protasiewiczu, byłym pośle startującym z list PSL-u, który otrzymał intratne stanowisko w zarządzie szpitala w Lipnie mimo braku kompetencji, walce z nepotyzmem, wykorzystywaniu koneksji politycznych przez działaczy, kilometrówkach oraz klęsce w sadownictwie.

Polecamy:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

kloc 05.06.2026 13:20
Uśmiechnięta Polska? Mniej pracy, więcej długów. Młodzi bez perspektyw w państwie rządzonym przez Tuska

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Przemek 28.05.2026 10:51
Ameryki nie odkryli wiadomo jaki to „ układ zamknięty” i jak to działa a szpital na Józefowie to już wybitny grajdół PSL……. same wieśniaki z okolic Skaryszewa zatrudnieni przez Pacholczakową , bez kompetencji i wiedzy żadnej !!!! J SD księgowość i administracja to wybitne ciołki

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
do praca dla męża 28.05.2026 10:50
Nie Włodarczykowej tylko STOLARCZYKOWEJ. To ona załatwiała wiadomością sms czy innym komunikatorem radę nadzorczą dla męża. A w sumie to w PO nie jest inaczej. Jak Wilk załatwiła prace swojemu mężowi w Fabryce Broni? A Kalinowska jak załatwiłą swojemu posadkę w RadPec?

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
praca dla męża 28.05.2026 09:43
bo każda spółka miejska obsadzona jest swoimi. po prostu beton każdy urząd obsadzony jest politykami i ich rodzinami. przykład włodarczykowej wyjaśnia wszystko jak tam na górze się posady załatwia

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Kazik 27.05.2026 14:40
Platformersy w Radomiu też nie mają kompetencji a wsadzani na stołki.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Alfons 27.05.2026 12:16
Stolarczyk znali i na nią zagłosowali debilni wyborcy

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Kaśka 27.05.2026 10:45
A czemu on się dziwi? To przecież PSL na potęgę obsadza stanowiska swoimi ludźmi, nawet jak nie mają kompetencji. A sprawa tej Stolarczyk tylko pokazała mechanizm.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Reklama