Po raz kolejny zapraszamy do hali Radomskiego Centrum Sportu. To tu, od godziny 10:00 do 18:00 odbędą się targi, pokazy, prezentacje i prelekcje branży ślubnej . W jednym miejscu będzie można zobaczyć wszystkich niezbędnych usługodawców czy wykonawców najważniejszego wydarzenia w życiu każdej młodej pary, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.
Nie zabraknie mody męskiej - garniturów ślubnych i wizytowych, mody damskiej - sukien ślubnych i wieczorowych. O piękno zadbają florystki i dekoratorki. Nie zabraknie ofert FOTO-VIDEO, sal weselnych czy restauracji. Bardzo ważna rolę podczas wesela odgrywają także wedding plenerzy czy animatorki, a ich propozycje również będą dostępne. Oko cieszyć będzie duży wybór biżuterii i obrączek oraz słodkie propozycje z cukierni i pracowni cukierniczych. Do tego DJ-eje i zespoły muzyczne, barmani,
atrakcje weselne, wypożyczalnie, a nawet firmy, które zadbają o wieczór panieński czy kawalerski oraz wyjątkową podróż poślubną.
Organizatorzy poza strefą wystawiennicza zapewniają moc atrakcji, w tym nietuzinkowy pokaz mody ślubnej, „pierwszego” tańca, kluczowych momentów przyjęcia weselnego, efektów i wielu innych. Jak zapewniają, nikt głodny również z tegorocznych targów nie wyjdzie.
Radomskie Targi Ślubne już w najbliższą niedzielę, 9ego listopada w Radomskim Centrum Sportu od godziny 10:00.
Posłuchajcie co jeszcze czeka odwiedzających
Partnerem targów jest samorząd województwa mazowieckiego oraz prezydent miasta Radomia.















Napisz komentarz
Komentarze