Kiedy pozornie spokojny i wykształcony mężczyzna staje się sprawcą niewyobrażalnego okrucieństwa, rodzi się pytanie, które nie daje spokoju: jak to możliwe? Odpowiedzi szuka Hanna Dobrowolska, autorka książki "Taki dobry chłopak. Sprawa Kajetana Poznańskiego". Sprawa, która wstrząsnęła nie tylko Polską, ale i całą Europą.
Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu już w najbliższy piątek (14.03) zaprasza na spotkanie autorskie, podczas którego Hanna Dobrowolska opowie o swojej pracy nad książką. Autorka przekopała się przez tysiące stron akt sądowych, rozmawiała z biegłymi psychiatrami, prawnikami, osobami z bezpośredniego otoczenia Kajetana. Przeanalizowała całą dokumentację i wszystkie dostępne dane dotyczące sprawy. Ale, czy to wystarczy, aby znaleźć odpowiedź?
To opowieść o jednym z najgłośniejszych morderstw ostatnich lat, którego tło jest równie zagadkowe, co sam czyn.
Z Hanną Dobrowolską porozmawia Justyna Mazur-Kudelska, podcasterka kryminalna, autorka podcastu "Piąte: Nie zabijaj".
Spotkanie startuje o godz. 17 w Bibliotece Głównej, wstęp na wydarzenie jest wolny.
Spotkanie organizowane jest w ramach zapowiedzi drugiej edycji festiwalu kryminalnego - Będzie kryminał!, który odbędzie się już w listopadzie (od 27 do 30).















Napisz komentarz
Komentarze