Z Portu Lotniczego Warszawa-Radom mieliśmy latać na Kretę od 12 czerwca do połowy września. Biuro Podróży Itaka zrezygnowało jednak ze sprzedaży wczasów do Heraklionu z wylotem z Sadkowa.
"Itaka rozesłała do klientów, którzy wykupili wczasy na Krecie maile, w których biuro wskazało, że loty z Radomia do Heraklionu zostały anulowane. Pasażerowie otrzymali możliwość dokonania zmian w rezerwacjach. Podróżni otrzymali możliwość wylotu alternatywnego np. z Lotniska Chopina" - informuje portal rynek-lotniczy.pl.
Obecnie z radomskiego lotniska realizowane są połączenia do Rzymu, Larnaki oraz Szarm El-Szejk (z międzylądowaniem w Katowicach).
W styczniu Port Lotniczy Warszawa-Radom obsłużył ponad 7 tys. pasażerów.
PLL LOT ogłosiły już siatkę połączeń z Lotniska Warszawa-Radom na sezon Lato 2024. W ofercie znajdują się rejsy do: Rzymu, Ochrydy, Podgoricy, Prewezy i Tirany. Z kolei Wizz Air uruchomił sprzedaż biletów na loty do Larnaki na sezon letni. Biura podróży udostępniły już możliwość rezerwacji wycieczek m.in. do Grecji, Albanii, Czarnogóry czy Hiszpanii.
















Napisz komentarz
Komentarze