Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 10:18
Reklama

Trwa budowa nowego budynku klubowego KS Jastrząb

Już wkrótce Klub Sportowy Jastrząb będzie miał nowy budynek klubowy. Koszt inwestycji to 1 mln 378 tys. zł.
Trwa budowa nowego budynku klubowego KS Jastrząb

Źródło: / Fot. Facebook / Wojciech Warso

Wykonawcą inwestycji jest firma Wiatrobud z Radomia. W ramach zadania powstanie budynek z zapleczem szatniowo-sanitarnym, który będzie wykorzystywany przez zawodników Klubu Sportowego Jastrząb. Powstanie również parking. 

Prace rozpoczęły się kilka tygodni temu. Ich zakończenie zaplanowano na koniec tego roku lub wiosnę 2023 r. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama