Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 12:18
ReklamaElmas

Łąki Łan wystąpi w Szydłowcu w piątek, 25 czerwca w ramach cyklu Zamek Kultury

Zespoł Łąki Łan wystąpi w piątek 25 czerwca na Zamku w Szydłowcu. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Zamek Kultury.
Łąki Łan wystąpi w Szydłowcu w piątek, 25 czerwca w ramach cyklu Zamek Kultury

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Będzie to drugi koncert cyklu Zamek Kultury w Szydłowcu. Rozpoczęła go Daria Zawiałow występem w piątek, 11 czerwca, w dniu premiery swojej najnowszej płyty "Wojna i Noce".

Teraz do Szydłowca przyjedzie zespół Łąki Łan, który słynie energetycznych występów. Wypracował swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest przede wszystkim tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do natury. Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show.

Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.

Bilety w cenie 75zł (dzień koncertu: 90zł) można kupić w punktach:
- Videofox - ul . Gagarina 9, Radom (tel. +48 505 063 521)
- SCK-Zamek ul. Sowińskiego 2, Szydłowiec (tel. 486171029)
oraz na stronie biletyna.pl (80 zł). 

Koncert odbędzie się na dziedzińcu Zamku w Szydłowcu w piątek, 25 czerwca. Otwarcie drzwi o godzinie 20, a początek koncertu o godzinie 21.

W ramach cyklu Zamek Kultury w Szydłowcu wystąpią jeszcze tego lata: Nocny Kochanek + Renegady Tribute Band (niedziela, 11 lipca), Kabaret Moralnego Niepokoju (niedziela, 15 sierpnia), Ania Dąbrowska (sobota, 21 sierpnia) oraz Sławek Uniatowski (niedziela, 29 sierpnia).

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama